1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Monastir
  4. Joaquin Bianchi
Joaquin Bianchi

Joaquin Bianchi Előrejelzések, statisztikák és forma

AR

Aktuális forma

L
1 Elemzett mérkőzések
100% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

11:00

Lezárult
AR
J. Bianchi
SI
J. Kupčič
0
2
445
-909

2

-909
32
66

2

-909
5.1/10

Joaquin Bianchi – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Joaquin Bianchi AI-alapú algoritmusunk 1 mérkőzést elemzett Joaquin Bianchi részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (25)
Első szerva % 72.9% 72.3% 70.3%
Nyert 1. szerva 62.2% 58.2% 59.1%
Nyert 2. szerva 54.6% 49.7% 47.6%
Ászok / meccs 1.3 1.1 1.2
Kettős hibák / meccs 1.4 2.2 2.4
Hárított bréklabdák 33.3% 42.7% 45%
Kihasznált bréklabdák 38% 30.7% 32.2%
Nyert fogadópontok 41.5% 41.7% 41.9%
Szervatartás % 82.7% 64.5% 62.7%
Összes nyert pont 54.4% 49.1% 49.1%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (18) Salak (7)
Első szerva % 70% 71%
Nyert 1. szerva 59.7% 57.7%
Nyert 2. szerva 49.1% 44%
Ászok / meccs 1.2 1
Kettős hibák / meccs 2.3 2.4
Hárított bréklabdák 43.2% 48.9%
Kihasznált bréklabdák 35.4% 24%
Nyert fogadópontok 41.9% 41.8%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (25) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %70.3%
Nyert 1. szerva59.1%
Nyert 2. szerva47.6%
Ászok / meccs1.2
Kettős hibák / meccs2.4
Hárított bréklabdák45%
Kihasznált bréklabdák32.2%
Nyert fogadópontok41.9%
Szervatartás %62.7%
Összes nyert pont49.1%
StatValue
Első szerva %72.3%
Nyert 1. szerva58.2%
Nyert 2. szerva49.7%
Ászok / meccs1.1
Kettős hibák / meccs2.2
Hárított bréklabdák42.7%
Kihasznált bréklabdák30.7%
Nyert fogadópontok41.7%
Szervatartás %64.5%
Összes nyert pont49.1%
StatValue
Első szerva %72.9%
Nyert 1. szerva62.2%
Nyert 2. szerva54.6%
Ászok / meccs1.3
Kettős hibák / meccs1.4
Hárított bréklabdák33.3%
Kihasznált bréklabdák38%
Nyert fogadópontok41.5%
Szervatartás %82.7%
Összes nyert pont54.4%
Statisztikák by Surface
Kemény (18) Salak (7)
StatValue
Első szerva %70%
Nyert 1. szerva59.7%
Nyert 2. szerva49.1%
Ászok / meccs1.2
Kettős hibák / meccs2.3
Hárított bréklabdák43.2%
Kihasznált bréklabdák35.4%
Nyert fogadópontok41.9%
StatValue
Első szerva %71%
Nyert 1. szerva57.7%
Nyert 2. szerva44%
Ászok / meccs1
Kettős hibák / meccs2.4
Hárított bréklabdák48.9%
Kihasznált bréklabdák24%
Nyert fogadópontok41.8%