1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M25 Sheffield
  4. Joe Leather
Joe Leather

Joe Leather Előrejelzések, Statisztikák és Forma

GB
Ranglista#1424
Kor24

Aktuális Forma

L W L L
4 Elemzett Mérkőzések
50% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:00

Lezárult
GB
J. Leather
GB
O. Okonkwo
0
2
190
-250

2

-250
23
66

2

-250
8.2/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

12:30

Lezárult
BE
J. Loge
GB
J. Leather
2
0
-1667
700

1

-1667
66
23

1

-1667
4.4/10

14:00

Lezárult
GB
M. Walters
GB
J. Leather
1
2
-333
245

1

-333
66
42

1

-333
8/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

08:30

Lezárult
AU
C. Dong
GB
J. Leather
2
1
-175
128

2

128
35
67

2

128
1/10
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.

Joe Leather – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Joe Leather egy 24 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 4 mérkőzést elemzett Joe Leather részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (16) Utolsó 52 Hét (16)
Első Szerva % 67.3% 67.3% 67.3%
Nyert 1. Szerva 56.7% 56.7% 56.7%
Nyert 2. Szerva 30.8% 30.8% 30.8%
Ászok / Meccs 1.8 1.8 1.8
Kettős Hibák / Meccs 4.1 4.1 4.1
Hárított Bréklabdák 40.5% 40.5% 40.5%
Kihasznált Bréklabdák 38.5% 38.5% 38.5%
Nyert Fogadó Pontok 42.9% 42.9% 42.9%
Szerva Tartás % 64.4% 75.5% 75.5%
Összes Nyert Pont 51.7% 51.7% 51.7%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (16)
Első Szerva % 67.3%
Nyert 1. Szerva 56.7%
Nyert 2. Szerva 30.8%
Ászok / Meccs 1.8
Kettős Hibák / Meccs 4.1
Hárított Bréklabdák 40.5%
Kihasznált Bréklabdák 38.5%
Nyert Fogadó Pontok 42.9%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (16) Utolsó 20 (16) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %67.3%
Nyert 1. Szerva56.7%
Nyert 2. Szerva30.8%
Ászok / Meccs1.8
Kettős Hibák / Meccs4.1
Hárított Bréklabdák40.5%
Kihasznált Bréklabdák38.5%
Nyert Fogadó Pontok42.9%
Szerva Tartás %75.5%
Összes Nyert Pont51.7%
StatValue
Első Szerva %67.3%
Nyert 1. Szerva56.7%
Nyert 2. Szerva30.8%
Ászok / Meccs1.8
Kettős Hibák / Meccs4.1
Hárított Bréklabdák40.5%
Kihasznált Bréklabdák38.5%
Nyert Fogadó Pontok42.9%
Szerva Tartás %75.5%
Összes Nyert Pont51.7%
StatValue
Első Szerva %67.3%
Nyert 1. Szerva56.7%
Nyert 2. Szerva30.8%
Ászok / Meccs1.8
Kettős Hibák / Meccs4.1
Hárított Bréklabdák40.5%
Kihasznált Bréklabdák38.5%
Nyert Fogadó Pontok42.9%
Szerva Tartás %64.4%
Összes Nyert Pont51.7%
Statisztikák by Surface
Kemény (16)
StatValue
Első Szerva %67.3%
Nyert 1. Szerva56.7%
Nyert 2. Szerva30.8%
Ászok / Meccs1.8
Kettős Hibák / Meccs4.1
Hárított Bréklabdák40.5%
Kihasznált Bréklabdák38.5%
Nyert Fogadó Pontok42.9%