John Sperle Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Feladás |
| 0
0
|
|
|
1 |
66 20 |
1 |
5.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.4/10 | |
14:08 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 373 |
1 |
4.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.1/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 634 |
O20.5 |
5.4/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
624 366 |
O20.5 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
3/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U22.5 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
7.6/10 | |
12:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
10/10 | |
12:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
656 473 |
1 |
2.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
6.6/10 | |
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.2/10 | |
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U19.5 |
3.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
O8.5 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
753 576 |
2 |
8/10 |
John Sperle – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
John Sperle egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 753. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 16 mérkőzést elemzett John Sperle részvételével, és több mint 43.8% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (46) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 66.7% | 63.4% | 62.5% |
| Nyert 1. Szerva | 62.2% | 64.6% | 61.7% |
| Nyert 2. Szerva | 48.9% | 50.2% | 45.4% |
| Ászok / Meccs | 1.1 | 1.2 | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.7 | 1 | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 50% | 51.9% | 54.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.1% | 20.8% | 18.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.3% | 41.8% | 39.7% |
| Szerva Tartás % | 142.2% | 96% | 79.8% |
| Összes Nyert Pont | 71.7% | 61.9% | 52.4% |
| Stat. | Kemény (2) | Salak (44) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.1% | 62.6% |
| Nyert 1. Szerva | 64.6% | 61.4% |
| Nyert 2. Szerva | 54% | 44.7% |
| Ászok / Meccs | 2 | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1 | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 61.5% | 53.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.8% | 18.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.6% | 39.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.5% |
| Nyert 1. Szerva | 61.7% |
| Nyert 2. Szerva | 45.4% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 54.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.7% |
| Szerva Tartás % | 79.8% |
| Összes Nyert Pont | 52.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 64.6% |
| Nyert 2. Szerva | 50.2% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1 |
| Hárított Bréklabdák | 51.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.8% |
| Szerva Tartás % | 96% |
| Összes Nyert Pont | 61.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.7% |
| Nyert 1. Szerva | 62.2% |
| Nyert 2. Szerva | 48.9% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.7 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.3% |
| Szerva Tartás % | 142.2% |
| Összes Nyert Pont | 71.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.1% |
| Nyert 1. Szerva | 64.6% |
| Nyert 2. Szerva | 54% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1 |
| Hárított Bréklabdák | 61.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.6% |
| Nyert 1. Szerva | 61.4% |
| Nyert 2. Szerva | 44.7% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 53.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.8% |