1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Monastir
  4. Josh Roe Flannelly
Josh Roe Flannelly

Josh Roe Flannelly Előrejelzések, Statisztikák és Forma

IE

Aktuális Forma

L L
2 Elemzett Mérkőzések
100% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

16:15

Lezárult
IT
L. Castagnola
IE
J. R. Flannelly
2
0
-5000
840

1

-5000
266
622

1

-5000
8.3/10

12:40

Lezárult
NZ
I. Becroft
IE
J. R. Flannelly
2
0
-5000
1000

1

-5000
616
362

1

-5000
8/10

Josh Roe Flannelly – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Josh Roe Flannelly AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Josh Roe Flannelly részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (19) Utolsó 52 Hét (19)
Első Szerva % 63.4% 66.4% 66.4%
Nyert 1. Szerva 57.5% 54.6% 54.6%
Nyert 2. Szerva 43.4% 41.9% 41.9%
Ászok / Meccs 2 1.6 1.6
Kettős Hibák / Meccs 3.9 3.5 3.5
Hárított Bréklabdák 53.3% 51.4% 51.4%
Kihasznált Bréklabdák 20.6% 21.6% 21.6%
Nyert Fogadó Pontok 36% 36% 36%
Szerva Tartás % 74.2% 68.9% 68.9%
Összes Nyert Pont 52.5% 50.5% 50.5%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (18)
Első Szerva % 66.4%
Nyert 1. Szerva 54.6%
Nyert 2. Szerva 41.9%
Ászok / Meccs 1.6
Kettős Hibák / Meccs 3.4
Hárított Bréklabdák 51.4%
Kihasznált Bréklabdák 21.6%
Nyert Fogadó Pontok 36%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (19) Utolsó 20 (19) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %66.4%
Nyert 1. Szerva54.6%
Nyert 2. Szerva41.9%
Ászok / Meccs1.6
Kettős Hibák / Meccs3.5
Hárított Bréklabdák51.4%
Kihasznált Bréklabdák21.6%
Nyert Fogadó Pontok36%
Szerva Tartás %68.9%
Összes Nyert Pont50.5%
StatValue
Első Szerva %66.4%
Nyert 1. Szerva54.6%
Nyert 2. Szerva41.9%
Ászok / Meccs1.6
Kettős Hibák / Meccs3.5
Hárított Bréklabdák51.4%
Kihasznált Bréklabdák21.6%
Nyert Fogadó Pontok36%
Szerva Tartás %68.9%
Összes Nyert Pont50.5%
StatValue
Első Szerva %63.4%
Nyert 1. Szerva57.5%
Nyert 2. Szerva43.4%
Ászok / Meccs2
Kettős Hibák / Meccs3.9
Hárított Bréklabdák53.3%
Kihasznált Bréklabdák20.6%
Nyert Fogadó Pontok36%
Szerva Tartás %74.2%
Összes Nyert Pont52.5%
Statisztikák by Surface
Kemény (18)
StatValue
Első Szerva %66.4%
Nyert 1. Szerva54.6%
Nyert 2. Szerva41.9%
Ászok / Meccs1.6
Kettős Hibák / Meccs3.4
Hárított Bréklabdák51.4%
Kihasznált Bréklabdák21.6%
Nyert Fogadó Pontok36%