Julia Stusek Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 | |
11:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
3.1/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
9/10 | |
16:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 662 |
O20.5 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
2.9/10 | |
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
7.6/10 | |
12:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
4.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
2.5/10 | |
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
5/10 | |
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
12 66 |
2 |
1.9/10 | |
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
2.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
7.7/10 | |
13:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
6.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 363 |
|
||
08:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
||
08:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
166 634 |
|
Julia Stusek – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Julia Stusek egy 17 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 16 mérkőzést elemzett Julia Stusek részvételével, és több mint 56.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (22) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 55.8% | 52.6% | 52.6% |
| Nyert 1. Szerva | 54.2% | 52% | 52% |
| Nyert 2. Szerva | 52.6% | 42.2% | 42.2% |
| Ászok / Meccs | 0.6 | 0.9 | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.9 | 6.5 | 6.5 |
| Hárított Bréklabdák | 0% | 23.1% | 23.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.5% | 13.3% | 13.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.4% | 45.1% | 45.1% |
| Szerva Tartás % | 779.1% | 412.6% | 490.5% |
| Összes Nyert Pont | 90.4% | 84.2% | 84.2% |
| Stat. | Kemény (7) | Salak (13) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 52.6% |
| Nyert 1. Szerva | - | 52% |
| Nyert 2. Szerva | - | 42.2% |
| Ászok / Meccs | 1.9 | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.3 | 6.4 |
| Hárított Bréklabdák | - | 23.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 13.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.7% | 45.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 52.6% |
| Nyert 1. Szerva | 52% |
| Nyert 2. Szerva | 42.2% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.5 |
| Hárított Bréklabdák | 23.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.1% |
| Szerva Tartás % | 490.5% |
| Összes Nyert Pont | 84.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 52.6% |
| Nyert 1. Szerva | 52% |
| Nyert 2. Szerva | 42.2% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.5 |
| Hárított Bréklabdák | 23.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.1% |
| Szerva Tartás % | 412.6% |
| Összes Nyert Pont | 84.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.8% |
| Nyert 1. Szerva | 54.2% |
| Nyert 2. Szerva | 52.6% |
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.9 |
| Hárított Bréklabdák | 0% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.4% |
| Szerva Tartás % | 779.1% |
| Összes Nyert Pont | 90.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.3 |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 52.6% |
| Nyert 1. Szerva | 52% |
| Nyert 2. Szerva | 42.2% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.4 |
| Hárított Bréklabdák | 23.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.6% |