Kamil Majchrzak Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
O18.5 |
9.1/10 | |
11:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O19.5 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
366 637 |
O20.5 |
9.4/10 | |
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
U28.5 |
6.5/10 | |
21:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 266 |
1 |
1.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
10/10 | |
19:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
576 753 |
O19.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:35 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
U30.5 |
8.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 465 |
O19.5 |
9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 0
3
|
|
|
2 |
46465 64647 |
O31.5 |
7.6/10 | |
04:35 Lezárult |
| 3
1
|
|
|
1 |
667 225 |
U46.5 |
9.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 663 |
1 |
8/10 | |
04:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 562 |
1 |
5/10 | |
06:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
6.2/10 |
Kamil Majchrzak – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Kamil Majchrzak egy 29 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 53. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 15 mérkőzést elemzett Kamil Majchrzak részvételével, és több mint 73.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (48) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.3% | 64.1% | 62.9% |
| Nyert 1. Szerva | 72.4% | 72.7% | 71.9% |
| Nyert 2. Szerva | 45.2% | 48.3% | 49.9% |
| Ászok / Meccs | 6.5 | 7.6 | 6.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 | 2 | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 65.5% | 63.8% | 64.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.3% | 14.3% | 18.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.3% | 34.2% | 36.2% |
| Szerva Tartás % | 62.4% | 63.9% | 63.7% |
| Összes Nyert Pont | 47.6% | 49.1% | 50.1% |
| Stat. | Kemény (35) | Salak (6) | Fű (7) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.7% | 58.9% | 62.1% |
| Nyert 1. Szerva | 72.4% | 70.9% | 69.6% |
| Nyert 2. Szerva | 50% | 43.7% | 54.7% |
| Ászok / Meccs | 7.3 | 4 | 5.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 | 2.3 | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 67.3% | 60% | 53.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.8% | 11.8% | 17.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.2% | 36.6% | 31% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.9% |
| Nyert 1. Szerva | 71.9% |
| Nyert 2. Szerva | 49.9% |
| Ászok / Meccs | 6.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 64.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.2% |
| Szerva Tartás % | 63.7% |
| Összes Nyert Pont | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.1% |
| Nyert 1. Szerva | 72.7% |
| Nyert 2. Szerva | 48.3% |
| Ászok / Meccs | 7.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 63.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.2% |
| Szerva Tartás % | 63.9% |
| Összes Nyert Pont | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.3% |
| Nyert 1. Szerva | 72.4% |
| Nyert 2. Szerva | 45.2% |
| Ászok / Meccs | 6.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 65.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.3% |
| Szerva Tartás % | 62.4% |
| Összes Nyert Pont | 47.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.7% |
| Nyert 1. Szerva | 72.4% |
| Nyert 2. Szerva | 50% |
| Ászok / Meccs | 7.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 67.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.9% |
| Nyert 1. Szerva | 70.9% |
| Nyert 2. Szerva | 43.7% |
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.1% |
| Nyert 1. Szerva | 69.6% |
| Nyert 2. Szerva | 54.7% |
| Ászok / Meccs | 5.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 53.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31% |