1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W15 Antalya
  4. Karolina Mrazikova
Karolina Mrazikova

Karolina Mrazikova Előrejelzések, statisztikák és forma

SK
Ranglista#1214

Aktuális forma

L
1 Elemzett mérkőzések
100% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

09:00

Lezárult
SK
K. Mrazikova
CL
A. Vergara
1
2
290
-476

2

-476
13
66

2

-476
3.5/10

Karolina Mrazikova – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Karolina Mrazikova AI-alapú algoritmusunk 1 mérkőzést elemzett Karolina Mrazikova részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (20)
Első szerva % 71.1% 68.4% 68.4%
Nyert 1. szerva 60.2% 60.1% 60.1%
Nyert 2. szerva 40.2% 41.4% 41.4%
Ászok / meccs 0 0.2 0.2
Kettős hibák / meccs 4 5.2 5.2
Hárított bréklabdák 52.2% 46.6% 46.6%
Kihasznált bréklabdák 56.6% 61.4% 61.4%
Nyert fogadópontok 51.9% 54.1% 54.1%
Szervatartás % 87.5% 66.6% 66.6%
Összes nyert pont 57.3% 54.8% 54.8%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (6) Salak (14)
Első szerva % 70% 67.7%
Nyert 1. szerva 56.7% 61.6%
Nyert 2. szerva 37.2% 43.1%
Ászok / meccs 0 0.3
Kettős hibák / meccs 5.2 5.1
Hárított bréklabdák 24.2% 55.3%
Kihasznált bréklabdák 55% 64%
Nyert fogadópontok 50.5% 56%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (20) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %68.4%
Nyert 1. szerva60.1%
Nyert 2. szerva41.4%
Ászok / meccs0.2
Kettős hibák / meccs5.2
Hárított bréklabdák46.6%
Kihasznált bréklabdák61.4%
Nyert fogadópontok54.1%
Szervatartás %66.6%
Összes nyert pont54.8%
StatValue
Első szerva %68.4%
Nyert 1. szerva60.1%
Nyert 2. szerva41.4%
Ászok / meccs0.2
Kettős hibák / meccs5.2
Hárított bréklabdák46.6%
Kihasznált bréklabdák61.4%
Nyert fogadópontok54.1%
Szervatartás %66.6%
Összes nyert pont54.8%
StatValue
Első szerva %71.1%
Nyert 1. szerva60.2%
Nyert 2. szerva40.2%
Ászok / meccs0
Kettős hibák / meccs4
Hárított bréklabdák52.2%
Kihasznált bréklabdák56.6%
Nyert fogadópontok51.9%
Szervatartás %87.5%
Összes nyert pont57.3%
Statisztikák by Surface
Kemény (6) Salak (14)
StatValue
Első szerva %70%
Nyert 1. szerva56.7%
Nyert 2. szerva37.2%
Ászok / meccs0
Kettős hibák / meccs5.2
Hárított bréklabdák24.2%
Kihasznált bréklabdák55%
Nyert fogadópontok50.5%
StatValue
Első szerva %67.7%
Nyert 1. szerva61.6%
Nyert 2. szerva43.1%
Ászok / meccs0.3
Kettős hibák / meccs5.1
Hárított bréklabdák55.3%
Kihasznált bréklabdák64%
Nyert fogadópontok56%