Katarzyna Kawa Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
166 624 |
O18.5 |
3.3/10 | |
07:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
7.2/10 | |
05:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 22 |
U22.5 |
5.7/10 | |
06:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
6.2/10 | |
08:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
O20.5 |
6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.2/10 | |
16:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U26.5 |
7.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.9/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 623 |
O18.5 |
7.7/10 | |
09:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U23.5 |
6.7/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.9/10 | |
10:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
6/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 364 |
O17.5 |
9.1/10 | |
07:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U22.5 |
4.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:25 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
Katarzyna Kawa – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Katarzyna Kawa egy 32 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 163. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 25 mérkőzést elemzett Katarzyna Kawa részvételével, és több mint 68% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (57) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 66.4% | 71.4% | 62.5% |
| Nyert 1. Szerva | 57.7% | 57.8% | 58.9% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% | 47.7% | 43.8% |
| Ászok / Meccs | 1.2 | 0.9 | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 | 2.2 | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 50.7% | 53.1% | 53.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 45.1% | 51.4% | 40.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.6% | 49.1% | 45.6% |
| Szerva Tartás % | 55.4% | 54.9% | 54.5% |
| Összes Nyert Pont | 50.6% | 52% | 49.8% |
| Stat. | Kemény (20) | Salak (28) | Fű (9) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 59% | 67% | 58.7% |
| Nyert 1. Szerva | 57.6% | 59% | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 39.4% | 47% | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 2.2 | 0.9 | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.3 | 2.8 | 5.2 |
| Hárított Bréklabdák | 51.6% | 52.5% | 58.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.1% | 48.6% | 36.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.7% | 48.6% | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.5% |
| Nyert 1. Szerva | 58.9% |
| Nyert 2. Szerva | 43.8% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 53.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.6% |
| Szerva Tartás % | 54.5% |
| Összes Nyert Pont | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.4% |
| Nyert 1. Szerva | 57.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47.7% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 53.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 51.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.1% |
| Szerva Tartás % | 54.9% |
| Összes Nyert Pont | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.4% |
| Nyert 1. Szerva | 57.7% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 50.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 45.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.6% |
| Szerva Tartás % | 55.4% |
| Összes Nyert Pont | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59% |
| Nyert 1. Szerva | 57.6% |
| Nyert 2. Szerva | 39.4% |
| Ászok / Meccs | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.3 |
| Hárított Bréklabdák | 51.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67% |
| Nyert 1. Szerva | 59% |
| Nyert 2. Szerva | 47% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 52.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 48.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.7% |
| Nyert 1. Szerva | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.2 |
| Hárított Bréklabdák | 58.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.4% |