Kosuke Shibano Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
L
L
L
L
L
7
Elemzett Mérkőzések
57.1%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
O18.5 |
8.3/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
3.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 167 |
2 |
3.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
55 77 |
2 |
4.1/10 | |
21:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Kosuke Shibano – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Kosuke Shibano AI-alapú algoritmusunk 7 mérkőzést elemzett Kosuke Shibano részvételével, és több mint 57.1% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (24) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.6% | 67% | 67% |
| Nyert 1. Szerva | 45.2% | 60.6% | 60.6% |
| Nyert 2. Szerva | 58.6% | 52.7% | 52.7% |
| Ászok / Meccs | 1.1 | 1.1 | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 | 2.4 | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 50% | 53% | 53% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.9% | 35.9% | 35.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.1% | 42.4% | 42.4% |
| Szerva Tartás % | 325.5% | 99.1% | 103.9% |
| Összes Nyert Pont | 82.4% | 63.2% | 63.2% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (24) |
|---|---|
| Első Szerva % | 67% |
| Nyert 1. Szerva | 60.6% |
| Nyert 2. Szerva | 52.7% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 53% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.4% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (24)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67% |
| Nyert 1. Szerva | 60.6% |
| Nyert 2. Szerva | 52.7% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 53% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.4% |
| Szerva Tartás % | 103.9% |
| Összes Nyert Pont | 63.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67% |
| Nyert 1. Szerva | 60.6% |
| Nyert 2. Szerva | 52.7% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 53% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.4% |
| Szerva Tartás % | 99.1% |
| Összes Nyert Pont | 63.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.6% |
| Nyert 1. Szerva | 45.2% |
| Nyert 2. Szerva | 58.6% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.1% |
| Szerva Tartás % | 325.5% |
| Összes Nyert Pont | 82.4% |
Statisztikák by Surface
Kemény (24)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67% |
| Nyert 1. Szerva | 60.6% |
| Nyert 2. Szerva | 52.7% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 53% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.4% |