Laia Petretic Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
8/10 | |
06:38 Feladás |
| 0
1
|
|
|
2 |
636 167 |
2 |
4.4/10 | |
11:38 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.8/10 | |
08:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
9.2/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U19.5 |
4.1/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.4/10 | |
14:45 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.8/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.3/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7/10 | |
11:38 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.7/10 | |
11:36 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 666 |
O20.5 |
6.6/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
6.1/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
|
||
08:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 611 |
1 |
4.5/10 | |
11:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
461 626 |
2 |
2.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.5/10 | |
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.6/10 | |
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
2 |
2.6/10 |
Laia Petretic – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Laia Petretic AI-alapú algoritmusunk 17 mérkőzést elemzett Laia Petretic részvételével, és több mint 58.8% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (34) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 68.2% | 68.2% |
| Nyert 1. Szerva | - | 66.1% | 66.1% |
| Nyert 2. Szerva | - | 42.5% | 42.5% |
| Ászok / Meccs | 0.8 | 0.9 | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 | 4.7 | 5.2 |
| Hárított Bréklabdák | - | 52.9% | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 58.8% | 58.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.6% | 50.8% | 50.8% |
| Szerva Tartás % | - | 148.3% | 167.3% |
| Összes Nyert Pont | 98.7% | 76% | 76% |
| Stat. | Kemény (26) | Salak (8) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 68.2% | - |
| Nyert 1. Szerva | 66.1% | - |
| Nyert 2. Szerva | 42.5% | - |
| Ászok / Meccs | 0.7 | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 | 5.8 |
| Hárított Bréklabdák | 52.9% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 58.8% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.3% | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.2% |
| Nyert 1. Szerva | 66.1% |
| Nyert 2. Szerva | 42.5% |
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.2 |
| Hárított Bréklabdák | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 58.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.8% |
| Szerva Tartás % | 167.3% |
| Összes Nyert Pont | 76% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.2% |
| Nyert 1. Szerva | 66.1% |
| Nyert 2. Szerva | 42.5% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.7 |
| Hárított Bréklabdák | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 58.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.8% |
| Szerva Tartás % | 148.3% |
| Összes Nyert Pont | 76% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.6% |
| Összes Nyert Pont | 98.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.2% |
| Nyert 1. Szerva | 66.1% |
| Nyert 2. Szerva | 42.5% |
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 58.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.8 |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.9% |