Lawrence Bataljin Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1318
Kor29
Magasság5'8"
Súly150 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
L
L
W
L
L
4
Elemzett Mérkőzések
50%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
4.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
2.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Lawrence Bataljin – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Lawrence Bataljin egy 29 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 1318. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 4 mérkőzést elemzett Lawrence Bataljin részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (23) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 67% | 66.3% | 66.3% |
| Nyert 1. Szerva | 58.4% | 57.8% | 57.8% |
| Nyert 2. Szerva | 45.1% | 43.6% | 43.6% |
| Ászok / Meccs | 0.8 | 0.8 | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 | 4.3 | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 42.9% | 48.9% | 48.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 4.3% | 5.5% | 5.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.1% | 31.1% | 31.1% |
| Szerva Tartás % | 79.7% | 91.1% | 112.4% |
| Összes Nyert Pont | 50.7% | 49.2% | 49.2% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (12) | Salak (11) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.7% | 69.4% |
| Nyert 1. Szerva | 59.4% | 56.6% |
| Nyert 2. Szerva | 46.7% | 40.4% |
| Ászok / Meccs | 0.7 | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 38.9% | 55.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% | 10% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.5% | 27% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (23)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.3% |
| Nyert 1. Szerva | 57.8% |
| Nyert 2. Szerva | 43.6% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 48.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 5.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.1% |
| Szerva Tartás % | 112.4% |
| Összes Nyert Pont | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.3% |
| Nyert 1. Szerva | 57.8% |
| Nyert 2. Szerva | 43.6% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 48.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 5.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.1% |
| Szerva Tartás % | 91.1% |
| Összes Nyert Pont | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67% |
| Nyert 1. Szerva | 58.4% |
| Nyert 2. Szerva | 45.1% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 42.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 4.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.1% |
| Szerva Tartás % | 79.7% |
| Összes Nyert Pont | 50.7% |
Statisztikák by Surface
Kemény (12)
Salak (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 59.4% |
| Nyert 2. Szerva | 46.7% |
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 38.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.4% |
| Nyert 1. Szerva | 56.6% |
| Nyert 2. Szerva | 40.4% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 55.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10% |
| Nyert Fogadó Pontok | 27% |