Leandro Riedi Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
632 466 |
O20.5 |
5.3/10 | |
10:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
36 67 |
U25.5 |
4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 626 |
O19.5 |
7/10 | |
05:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
2 |
5.9/10 | |
06:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
664 376 |
2 |
3.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
46 67 |
O21.5 |
2.6/10 | |
05:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 46 |
O20.5 |
1/10 | |
07:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
8.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
U23.5 |
4.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.4/10 | |
18:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
476 653 |
O17.5 |
9.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
5.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
6.8/10 | |
11:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
3.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
8/10 | |
14:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
4.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
667 335 |
1 |
8/10 | |
05:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 766 |
2 |
6/10 |
Leandro Riedi – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Leandro Riedi egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 128. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 19 mérkőzést elemzett Leandro Riedi részvételével, és több mint 63.2% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (41) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.6% | 61% | 60.7% |
| Nyert 1. Szerva | 72.4% | 73.1% | 73.7% |
| Nyert 2. Szerva | 58.6% | 53% | 52.1% |
| Ászok / Meccs | 5.8 | 6.2 | 7.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 | 1.9 | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 76.3% | 72.3% | 67.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16% | 17.7% | 17.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.4% | 37.8% | 38% |
| Szerva Tartás % | 67.1% | 65.3% | 65.2% |
| Összes Nyert Pont | 52.2% | 51.4% | 51.3% |
| Stat. | Kemény (32) | Salak (2) | Fű (7) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 60.5% | 64.5% | 60.5% |
| Nyert 1. Szerva | 73% | 66.3% | 78.5% |
| Nyert 2. Szerva | 50.2% | 65.3% | 57.3% |
| Ászok / Meccs | 7.2 | 3.5 | 8.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 | 0 | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 67.4% | 81.8% | 63.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.9% | 21.7% | 20.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.6% | 39.7% | 35% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.7% |
| Nyert 1. Szerva | 73.7% |
| Nyert 2. Szerva | 52.1% |
| Ászok / Meccs | 7.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 67.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38% |
| Szerva Tartás % | 65.2% |
| Összes Nyert Pont | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61% |
| Nyert 1. Szerva | 73.1% |
| Nyert 2. Szerva | 53% |
| Ászok / Meccs | 6.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 72.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.8% |
| Szerva Tartás % | 65.3% |
| Összes Nyert Pont | 51.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.6% |
| Nyert 1. Szerva | 72.4% |
| Nyert 2. Szerva | 58.6% |
| Ászok / Meccs | 5.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 76.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.4% |
| Szerva Tartás % | 67.1% |
| Összes Nyert Pont | 52.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.5% |
| Nyert 1. Szerva | 73% |
| Nyert 2. Szerva | 50.2% |
| Ászok / Meccs | 7.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 67.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.5% |
| Nyert 1. Szerva | 66.3% |
| Nyert 2. Szerva | 65.3% |
| Ászok / Meccs | 3.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0 |
| Hárított Bréklabdák | 81.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.5% |
| Nyert 1. Szerva | 78.5% |
| Nyert 2. Szerva | 57.3% |
| Ászok / Meccs | 8.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 63.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35% |