Lidia Encheva Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#488
Aktuális Forma
L
L
W
W
L
10
Elemzett Mérkőzések
50%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 | |
14:06 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
365 637 |
O19.5 |
7.9/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
365 637 |
O18.5 |
7.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.3/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U20.5 |
3.4/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 726 |
O20.5 |
6.4/10 | |
08:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
10/10 | |
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 167 |
2 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 632 |
O19.5 |
6.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Lidia Encheva – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Lidia Encheva AI-alapú algoritmusunk 10 mérkőzést elemzett Lidia Encheva részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (57) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 79.4% | 71.6% |
| Nyert 1. Szerva | - | 51.2% | 54.4% |
| Nyert 2. Szerva | - | 53.1% | 51.8% |
| Ászok / Meccs | 2.5 | 1.5 | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.2 | 4.6 | 6.4 |
| Hárított Bréklabdák | - | 45% | 46.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 31.8% | 52.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.5% | 48.4% | 50.1% |
| Szerva Tartás % | - | 258.7% | 230.2% |
| Összes Nyert Pont | 101.8% | 83.9% | 73.5% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (18) | Salak (39) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 71.6% |
| Nyert 1. Szerva | - | 54.4% |
| Nyert 2. Szerva | - | 51.8% |
| Ászok / Meccs | 1.6 | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.9 | 7.2 |
| Hárított Bréklabdák | - | 46.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 52.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.5% | 51.1% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (57)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.6% |
| Nyert 1. Szerva | 54.4% |
| Nyert 2. Szerva | 51.8% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.4 |
| Hárított Bréklabdák | 46.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 52.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.1% |
| Szerva Tartás % | 230.2% |
| Összes Nyert Pont | 73.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 79.4% |
| Nyert 1. Szerva | 51.2% |
| Nyert 2. Szerva | 53.1% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 45% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.4% |
| Szerva Tartás % | 258.7% |
| Összes Nyert Pont | 83.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.2 |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.5% |
| Összes Nyert Pont | 101.8% |
Statisztikák by Surface
Kemény (18)
Salak (39)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.9 |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.6% |
| Nyert 1. Szerva | 54.4% |
| Nyert 2. Szerva | 51.8% |
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.2 |
| Hárított Bréklabdák | 46.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 52.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.1% |