Lina Gjorcheska Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
9.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U20.5 |
2.9/10 | |
17:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 614 |
O19.5 |
3.9/10 | |
11:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.8/10 | |
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.3/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U26.5 |
8.8/10 | |
06:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 635 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
653 276 |
O20.5 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
624 266 |
O21.5 |
5.2/10 |
Lina Gjorcheska – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Lina Gjorcheska egy 31 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 190. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 15 mérkőzést elemzett Lina Gjorcheska részvételével, és több mint 46.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (49) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.5% | 69.7% | 70.6% |
| Nyert 1. Szerva | 61.1% | 62.1% | 62.7% |
| Nyert 2. Szerva | 34.2% | 39.3% | 39.1% |
| Ászok / Meccs | 2.8 | 2.5 | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.7 | 6.4 | 6.1 |
| Hárított Bréklabdák | 48.3% | 52.9% | 51.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.3% | 34.9% | 36.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.6% | 44.2% | 44.8% |
| Szerva Tartás % | 66.4% | 65% | 129.3% |
| Összes Nyert Pont | 54.6% | 53.7% | 53.7% |
| Stat. | Kemény (8) | Salak (41) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.8% | 69.3% |
| Nyert 1. Szerva | 65.4% | 59.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47% | 31% |
| Ászok / Meccs | 4.8 | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6 | 6.1 |
| Hárított Bréklabdák | 60.5% | 44% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.2% | 42.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.8% | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.6% |
| Nyert 1. Szerva | 62.7% |
| Nyert 2. Szerva | 39.1% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.1 |
| Hárított Bréklabdák | 51.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.8% |
| Szerva Tartás % | 129.3% |
| Összes Nyert Pont | 53.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.7% |
| Nyert 1. Szerva | 62.1% |
| Nyert 2. Szerva | 39.3% |
| Ászok / Meccs | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.4 |
| Hárított Bréklabdák | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.2% |
| Szerva Tartás % | 65% |
| Összes Nyert Pont | 53.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.5% |
| Nyert 1. Szerva | 61.1% |
| Nyert 2. Szerva | 34.2% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.7 |
| Hárított Bréklabdák | 48.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.6% |
| Szerva Tartás % | 66.4% |
| Összes Nyert Pont | 54.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.8% |
| Nyert 1. Szerva | 65.4% |
| Nyert 2. Szerva | 47% |
| Ászok / Meccs | 4.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6 |
| Hárított Bréklabdák | 60.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.3% |
| Nyert 1. Szerva | 59.5% |
| Nyert 2. Szerva | 31% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.1 |
| Hárított Bréklabdák | 44% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47% |