Louis Wessels Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:25 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
3.8/10 | |
12:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.5/10 | |
15:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.3/10 | |
16:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
2.2/10 | |
17:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
1.7/10 | |
16:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
742 666 |
O20.5 |
7.8/10 | |
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:25 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 273 |
O8.5 |
9.9/10 | |
15:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
O8.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 1
1
|
|
|
2 |
273 656 |
O22.5 |
5.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 724 |
1 |
3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
||
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
|
||
20:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
|
||
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
|
||
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
|
Louis Wessels – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Louis Wessels egy 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 594. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 14 mérkőzést elemzett Louis Wessels részvételével, és több mint 78.6% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (50) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 67.4% | 68.5% | 66.4% |
| Nyert 1. Szerva | 68.1% | 68.8% | 68.9% |
| Nyert 2. Szerva | 41.5% | 47.3% | 47.1% |
| Ászok / Meccs | 3.2 | 4.9 | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 | 3 | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 50% | 59.4% | 60.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.1% | 24.2% | 25.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.3% | 36.2% | 38.3% |
| Szerva Tartás % | 59.4% | 66% | 111.5% |
| Összes Nyert Pont | 48.5% | 49.5% | 50.2% |
| Stat. | Kemény (18) | Salak (29) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.5% | 67.8% |
| Nyert 1. Szerva | 71% | 65.7% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% | 41.4% |
| Ászok / Meccs | 4.1 | 3.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 | 4.7 |
| Hárított Bréklabdák | 69.4% | 48.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.5% | 21.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.9% | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.4% |
| Nyert 1. Szerva | 68.9% |
| Nyert 2. Szerva | 47.1% |
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 60.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.3% |
| Szerva Tartás % | 111.5% |
| Összes Nyert Pont | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.5% |
| Nyert 1. Szerva | 68.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47.3% |
| Ászok / Meccs | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 59.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.2% |
| Szerva Tartás % | 66% |
| Összes Nyert Pont | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.4% |
| Nyert 1. Szerva | 68.1% |
| Nyert 2. Szerva | 41.5% |
| Ászok / Meccs | 3.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.3% |
| Szerva Tartás % | 59.4% |
| Összes Nyert Pont | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.5% |
| Nyert 1. Szerva | 71% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 4.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 69.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.8% |
| Nyert 1. Szerva | 65.7% |
| Nyert 2. Szerva | 41.4% |
| Ászok / Meccs | 3.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.7 |
| Hárított Bréklabdák | 48.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.1% |