Luca Staeheli Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
067 625 |
1 |
3.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
166 634 |
1 |
2.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:08 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U22.5 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
O16.5 |
3.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3.1/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
4.7/10 | |
11:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
461 626 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.5/10 | |
07:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.9/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
O22.5 |
5.9/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 164 |
1 |
4.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1.3/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
6.2/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2.3/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.8/10 | |
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
|
||
07:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
|
||
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
661 736 |
|
Luca Staeheli – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Luca Staeheli egy 25 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 610. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 17 mérkőzést elemzett Luca Staeheli részvételével, és több mint 64.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (56) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 59.7% | 59.7% | 59.7% |
| Nyert 1. Szerva | 60.8% | 60.8% | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | 43.2% | 43.2% | 43.2% |
| Ászok / Meccs | 1.4 | 2 | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 | 2.9 | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 36.8% | 36.8% | 36.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.4% | 19.4% | 19.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.4% | 44.4% | 44.4% |
| Szerva Tartás % | 158.2% | 163.7% | 318.9% |
| Összes Nyert Pont | 74.3% | 74.3% | 74.3% |
| Stat. | Kemény (38) | Salak (18) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 39.5% | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | 20% | 66.7% |
| Nyert 2. Szerva | 34.8% | 46.6% |
| Ászok / Meccs | 2.2 | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 14.3% | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% | 24% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.9% | 43.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.7% |
| Nyert 1. Szerva | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | 43.2% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 36.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.4% |
| Szerva Tartás % | 318.9% |
| Összes Nyert Pont | 74.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.7% |
| Nyert 1. Szerva | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | 43.2% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 36.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.4% |
| Szerva Tartás % | 163.7% |
| Összes Nyert Pont | 74.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.7% |
| Nyert 1. Szerva | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | 43.2% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 36.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.4% |
| Szerva Tartás % | 158.2% |
| Összes Nyert Pont | 74.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 39.5% |
| Nyert 1. Szerva | 20% |
| Nyert 2. Szerva | 34.8% |
| Ászok / Meccs | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 14.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | 66.7% |
| Nyert 2. Szerva | 46.6% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.1% |