1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Poitiers
  4. Lucas Bouquet
Lucas Bouquet

Lucas Bouquet Előrejelzések, statisztikák és forma

FR
Ranglista#963
Kor28
Magasság6'1"
Súly190 lb
KézJobbkezes

Aktuális forma

L L
2 Elemzett mérkőzések
0% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

12:05

Lezárult
FR
L. Bouquet
FR
Y. G. Durand
0
2
340
-625

2

-625
560
726

O19.5

-118
5.5/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

09:30

Lezárult
FR
L. Bouquet
FR
L. Raquillet
0
2
100
-139

2

-139
561
736

O21.5

-114
5.3/10

Lucas Bouquet – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Lucas Bouquet 28 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 963. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Lucas Bouquet részvételével, és több mint 0% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (27)
Első szerva % - 54% 54%
Nyert 1. szerva - 68.6% 68.6%
Nyert 2. szerva - 39.8% 39.8%
Ászok / meccs 2.6 3 2.7
Kettős hibák / meccs 2.8 3.4 3
Hárított bréklabdák - 71.4% 71.4%
Kihasznált bréklabdák - 24.2% 24.2%
Nyert fogadópontok 45.8% 43.8% 43.8%
Szervatartás % - 146.9% 254%
Összes nyert pont 94.4% 55.8% 55.8%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (1) Salak (26)
Első szerva % - 54%
Nyert 1. szerva - 68.6%
Nyert 2. szerva - 39.8%
Ászok / meccs 0 2.8
Kettős hibák / meccs 2 3
Hárított bréklabdák - 71.4%
Kihasznált bréklabdák - 24.2%
Nyert fogadópontok - 43.8%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (27) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %54%
Nyert 1. szerva68.6%
Nyert 2. szerva39.8%
Ászok / meccs2.7
Kettős hibák / meccs3
Hárított bréklabdák71.4%
Kihasznált bréklabdák24.2%
Nyert fogadópontok43.8%
Szervatartás %254%
Összes nyert pont55.8%
StatValue
Első szerva %54%
Nyert 1. szerva68.6%
Nyert 2. szerva39.8%
Ászok / meccs3
Kettős hibák / meccs3.4
Hárított bréklabdák71.4%
Kihasznált bréklabdák24.2%
Nyert fogadópontok43.8%
Szervatartás %146.9%
Összes nyert pont55.8%
StatValue
Ászok / meccs2.6
Kettős hibák / meccs2.8
Nyert fogadópontok45.8%
Összes nyert pont94.4%
Statisztikák by Surface
Kemény (1) Salak (26)
StatValue
Ászok / meccs0
Kettős hibák / meccs2
StatValue
Első szerva %54%
Nyert 1. szerva68.6%
Nyert 2. szerva39.8%
Ászok / meccs2.8
Kettős hibák / meccs3
Hárított bréklabdák71.4%
Kihasznált bréklabdák24.2%
Nyert fogadópontok43.8%