Luciano Darderi Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
O18.5 |
8.5/10 | |
16:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
263 646 |
O18.5 |
8.4/10 | |
08:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
8.5/10 | |
11:50 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 364 |
O19.5 |
7.4/10 | |
21:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
473 666 |
2 |
1.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U29.5 |
10/10 | |
12:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
7.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 636 |
O18.5 |
7.7/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
46 67 |
U29.5 |
6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 624 |
O17.5 |
6.1/10 | |
14:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U28.5 |
8.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
U30.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:35 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
U28.5 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
U29.5 |
6.4/10 | |
22:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
7.9/10 | |
21:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 | |
23:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
7.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:35 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
733 666 |
O19.5 |
7.1/10 |
Luciano Darderi – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Luciano Darderi egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 20. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 28 mérkőzést elemzett Luciano Darderi részvételével, és több mint 82.1% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (67) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 55.1% | 56.5% | 59.2% |
| Nyert 1. Szerva | 68.1% | 70.5% | 72.2% |
| Nyert 2. Szerva | 52.2% | 49.6% | 50.9% |
| Ászok / Meccs | 4.2 | 4.1 | 6.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 | 2.5 | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 44.4% | 49.6% | 56.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.3% | 21.2% | 24.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.9% | 38.1% | 38.7% |
| Szerva Tartás % | 61% | 61.4% | 63.5% |
| Összes Nyert Pont | 49.8% | 49.6% | 50.9% |
| Stat. | Kemény (22) | Salak (39) | Fű (6) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.5% | 56.1% | 65.2% |
| Nyert 1. Szerva | 72.2% | 72.4% | 71.1% |
| Nyert 2. Szerva | 47.7% | 52% | 55.5% |
| Ászok / Meccs | 9 | 4.4 | 7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 | 2.6 | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 54.4% | 57.1% | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.1% | 29.8% | 17.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.8% | 41.2% | 38.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.2% |
| Nyert 1. Szerva | 72.2% |
| Nyert 2. Szerva | 50.9% |
| Ászok / Meccs | 6.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 56.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.7% |
| Szerva Tartás % | 63.5% |
| Összes Nyert Pont | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 56.5% |
| Nyert 1. Szerva | 70.5% |
| Nyert 2. Szerva | 49.6% |
| Ászok / Meccs | 4.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 49.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.1% |
| Szerva Tartás % | 61.4% |
| Összes Nyert Pont | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.1% |
| Nyert 1. Szerva | 68.1% |
| Nyert 2. Szerva | 52.2% |
| Ászok / Meccs | 4.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 44.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.9% |
| Szerva Tartás % | 61% |
| Összes Nyert Pont | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.5% |
| Nyert 1. Szerva | 72.2% |
| Nyert 2. Szerva | 47.7% |
| Ászok / Meccs | 9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 54.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 56.1% |
| Nyert 1. Szerva | 72.4% |
| Nyert 2. Szerva | 52% |
| Ászok / Meccs | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.2% |
| Nyert 1. Szerva | 71.1% |
| Nyert 2. Szerva | 55.5% |
| Ászok / Meccs | 7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.3% |