1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W100 Bengaluru
  4. Maaya Rajeshwaran Revathi
Maaya Rajeshwaran Revathi

Maaya Rajeshwaran Revathi Előrejelzések, Statisztikák és Forma

IN
Ranglista#1073
Kor16

Aktuális Forma

W L L L L
5 Elemzett Mérkőzések
80% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

04:30

Lezárult
IN
M. R. Revathi
RU
P. Iatcenko
1
2
670
-1250

2

-1250
634
166

2

-1250
8/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

08:00

Lezárult
IN
M. R. Revathi
BE
H. Vandewinkel
0
2
720
-1429

2

-1429
23
66

2

-1429
9.4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

12:30

Lezárult
IN
M. R. Revathi
TH
L. Tararudee
0
2
700
-1429

2

-1429
22
66

2

-1429
10/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

04:30

Lezárult
IN
M. R. Revathi
IN
S. R.
1
2
270
-286

2

-286
21
66

U20.5

-125
7.1/10

04:30

Lezárult
IN
Z. Desai
IN
M. R. Revathi
0
2
130
-143

2

-143
634
366

O20.5

-125
6.3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

19:30

Lezárult
BG
G. Topalova
IN
M. R. Revathi
2
1
-172
119

2

119
263
646

-
padlock
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.

Maaya Rajeshwaran Revathi – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Maaya Rajeshwaran Revathi egy 16 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 5 mérkőzést elemzett Maaya Rajeshwaran Revathi részvételével, és több mint 80% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (5) Utolsó 20 (5) Utolsó 52 Hét (5)
Első Szerva % 39.8% 39.8% 39.8%
Nyert 1. Szerva 71.4% 71.4% 71.4%
Nyert 2. Szerva 32.1% 32.1% 32.1%
Ászok / Meccs 2.2 2.2 2.2
Kettős Hibák / Meccs 6.6 6.6 6.6
Hárított Bréklabdák 43.8% 43.8% 43.8%
Kihasznált Bréklabdák 17.6% 17.6% 17.6%
Nyert Fogadó Pontok 36.3% 36.3% 36.3%
Szerva Tartás % 119.3% 119.3% 119.3%
Összes Nyert Pont 41.3% 41.3% 41.3%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (4) Salak (1)
Első Szerva % 39.8% -
Nyert 1. Szerva 71.4% -
Nyert 2. Szerva 32.1% -
Ászok / Meccs 2.5 1
Kettős Hibák / Meccs 5.8 10
Hárított Bréklabdák 43.8% -
Kihasznált Bréklabdák 17.6% -
Nyert Fogadó Pontok 36.3% -
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (5) Utolsó 20 (5) Utolsó 10 (5)
StatValue
Első Szerva %39.8%
Nyert 1. Szerva71.4%
Nyert 2. Szerva32.1%
Ászok / Meccs2.2
Kettős Hibák / Meccs6.6
Hárított Bréklabdák43.8%
Kihasznált Bréklabdák17.6%
Nyert Fogadó Pontok36.3%
Szerva Tartás %119.3%
Összes Nyert Pont41.3%
StatValue
Első Szerva %39.8%
Nyert 1. Szerva71.4%
Nyert 2. Szerva32.1%
Ászok / Meccs2.2
Kettős Hibák / Meccs6.6
Hárított Bréklabdák43.8%
Kihasznált Bréklabdák17.6%
Nyert Fogadó Pontok36.3%
Szerva Tartás %119.3%
Összes Nyert Pont41.3%
StatValue
Első Szerva %39.8%
Nyert 1. Szerva71.4%
Nyert 2. Szerva32.1%
Ászok / Meccs2.2
Kettős Hibák / Meccs6.6
Hárított Bréklabdák43.8%
Kihasznált Bréklabdák17.6%
Nyert Fogadó Pontok36.3%
Szerva Tartás %119.3%
Összes Nyert Pont41.3%
Statisztikák by Surface
Kemény (4) Salak (1)
StatValue
Első Szerva %39.8%
Nyert 1. Szerva71.4%
Nyert 2. Szerva32.1%
Ászok / Meccs2.5
Kettős Hibák / Meccs5.8
Hárított Bréklabdák43.8%
Kihasznált Bréklabdák17.6%
Nyert Fogadó Pontok36.3%
StatValue
Ászok / Meccs1
Kettős Hibák / Meccs10