Madison Brengle Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Élő S2 |
| 1
0
|
|
|
? |
? |
|||
11:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
6.9/10 | |
12:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
7.4/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 364 |
1 |
6.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 662 |
O20.5 |
7.5/10 | |
21:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
263 646 |
O18.5 |
8.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
3.4/10 | |
15:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
17:39 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 262 |
O19.5 |
3.6/10 | |
19:39 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 065 |
O18.5 |
8.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U20.5 |
2.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
13 66 |
U20.5 |
6.2/10 | |
17:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
724 566 |
O18.5 |
9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.6/10 | |
19:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 627 |
O18.5 |
8.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
5.8/10 |
Madison Brengle – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Madison Brengle egy 35 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 288. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 29 mérkőzést elemzett Madison Brengle részvételével, és több mint 69% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (49) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 88.4% | 85.2% |
| Nyert 1. Szerva | - | 45.9% | 49.6% |
| Nyert 2. Szerva | - | 38.2% | 39.8% |
| Ászok / Meccs | 0 | 0 | 0 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 | 2.9 | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | - | 49% | 42.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 26.3% | 38.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.9% | 50.7% | 49.1% |
| Szerva Tartás % | - | 258.7% | 128.2% |
| Összes Nyert Pont | 105.3% | 87.2% | 71.2% |
| Stat. | Kemény (22) | Salak (24) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 85.3% | 84.6% |
| Nyert 1. Szerva | 50.8% | 39% |
| Nyert 2. Szerva | 40.4% | 35.7% |
| Ászok / Meccs | 0 | 0 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 44.6% | 29.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.7% | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.5% | 52.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 85.2% |
| Nyert 1. Szerva | 49.6% |
| Nyert 2. Szerva | 39.8% |
| Ászok / Meccs | 0 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 42.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.1% |
| Szerva Tartás % | 128.2% |
| Összes Nyert Pont | 71.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 88.4% |
| Nyert 1. Szerva | 45.9% |
| Nyert 2. Szerva | 38.2% |
| Ászok / Meccs | 0 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 49% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.7% |
| Szerva Tartás % | 258.7% |
| Összes Nyert Pont | 87.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.9% |
| Összes Nyert Pont | 105.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 85.3% |
| Nyert 1. Szerva | 50.8% |
| Nyert 2. Szerva | 40.4% |
| Ászok / Meccs | 0 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 44.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 84.6% |
| Nyert 1. Szerva | 39% |
| Nyert 2. Szerva | 35.7% |
| Ászok / Meccs | 0 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 29.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 52.5% |