1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W35 Hurghada
  4. Magdalena Hedrzak
Magdalena Hedrzak

Magdalena Hedrzak Előrejelzések, Statisztikák és Forma

PL

Aktuális Forma

L W L
3 Elemzett Mérkőzések
100% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

08:10

Lezárult
RU
E. Maklakova
PL
M. Hedrzak
2
0
-2000
700

2

700
42
66

U19.5

-192
2.6/10

07:00

Lezárult
PL
M. Zaremba
PL
M. Hedrzak
1
2
1100
-1667

2

-1667
02
66

2

-1667
7.5/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

11:08

Lezárult
PL
M. Hedrzak
NL
C. Bosman
0
2
190
-256

2

-256
723
566

2

-256
7.3/10

Magdalena Hedrzak – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Magdalena Hedrzak AI-alapú algoritmusunk 3 mérkőzést elemzett Magdalena Hedrzak részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 Hét (34)
Első Szerva % 63.3% 67.3% 67.4%
Nyert 1. Szerva 61% 59.6% 59.2%
Nyert 2. Szerva 56.9% 50.5% 48.7%
Ászok / Meccs 1.4 1.6 1.5
Kettős Hibák / Meccs 3 2.1 1.9
Hárított Bréklabdák 53.3% 45.9% 45.7%
Kihasznált Bréklabdák 50% 43.5% 47.2%
Nyert Fogadó Pontok 47.7% 46.8% 48%
Szerva Tartás % 187.3% 88.4% 73.3%
Összes Nyert Pont 80.8% 62.8% 56.4%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (22)
Első Szerva % 65.9%
Nyert 1. Szerva 59.4%
Nyert 2. Szerva 47.4%
Ászok / Meccs 1.2
Kettős Hibák / Meccs 2
Hárított Bréklabdák 46.9%
Kihasznált Bréklabdák 34.9%
Nyert Fogadó Pontok 44.4%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (34) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %67.4%
Nyert 1. Szerva59.2%
Nyert 2. Szerva48.7%
Ászok / Meccs1.5
Kettős Hibák / Meccs1.9
Hárított Bréklabdák45.7%
Kihasznált Bréklabdák47.2%
Nyert Fogadó Pontok48%
Szerva Tartás %73.3%
Összes Nyert Pont56.4%
StatValue
Első Szerva %67.3%
Nyert 1. Szerva59.6%
Nyert 2. Szerva50.5%
Ászok / Meccs1.6
Kettős Hibák / Meccs2.1
Hárított Bréklabdák45.9%
Kihasznált Bréklabdák43.5%
Nyert Fogadó Pontok46.8%
Szerva Tartás %88.4%
Összes Nyert Pont62.8%
StatValue
Első Szerva %63.3%
Nyert 1. Szerva61%
Nyert 2. Szerva56.9%
Ászok / Meccs1.4
Kettős Hibák / Meccs3
Hárított Bréklabdák53.3%
Kihasznált Bréklabdák50%
Nyert Fogadó Pontok47.7%
Szerva Tartás %187.3%
Összes Nyert Pont80.8%
Statisztikák by Surface
Kemény (22)
StatValue
Első Szerva %65.9%
Nyert 1. Szerva59.4%
Nyert 2. Szerva47.4%
Ászok / Meccs1.2
Kettős Hibák / Meccs2
Hárított Bréklabdák46.9%
Kihasznált Bréklabdák34.9%
Nyert Fogadó Pontok44.4%