1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W35 Hurghada
  4. Malene Helgo
Malene Helgo

Malene Helgo Előrejelzések, statisztikák és forma

NO
Ranglista#796
Kor26
KézJobbkezes

Aktuális forma

L L W W L
6 Elemzett mérkőzések
50% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

09:00

Lezárult
IT
C. Zanolini
NO
M. Helgo
2
0
122
-147

1

122
66
23

U22.5

-159
6.3/10

08:00

Lezárult
NO
M. Helgo
GB
E. Adeshina
2
1
-133
108

2

108
24
66

U22.5

-167
6.4/10

09:30

Lezárult
GB
A. Schlepphorst
NO
M. Helgo
0
2
800
-2000

1

800
627
165

1

800
3.9/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:30

Lezárult
FR
E. Jacquemot
NO
M. Helgo
2
0
-1667
660

1

-1667
66
33

1

-1667
10/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

09:00

Lezárult
NO
M. Helgo
DE
F. Sziedat
1
2
-357
240

1

-357
66
24

1

-357
5.8/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

23:30

Lezárult
CZ
B. Krejcikova
NO
M. Helgo
2
0
-1429
950

1

-1429
66
32

1

-1429
8/10

Malene Helgo – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Malene Helgo 26 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 796. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Malene Helgo részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (21)
Első szerva % 59.3% 59.3% 59.3%
Nyert 1. szerva 61.3% 61.3% 61.3%
Nyert 2. szerva 41.8% 41.8% 41.8%
Ászok / meccs 2.5 2.7 2.6
Kettős hibák / meccs 4 3.7 3.6
Hárított bréklabdák 52.9% 52.9% 52.9%
Kihasznált bréklabdák 21.1% 21.1% 21.1%
Nyert fogadópontok 44.3% 44.3% 44.3%
Szervatartás % 131.1% 206.7% 229.6%
Összes nyert pont 69.3% 69.3% 69.3%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (16) Salak (5)
Első szerva % 59.3% -
Nyert 1. szerva 61.3% -
Nyert 2. szerva 41.8% -
Ászok / meccs 2.9 1.4
Kettős hibák / meccs 3.8 2.8
Hárított bréklabdák 52.9% -
Kihasznált bréklabdák 21.1% -
Nyert fogadópontok 44.3% -
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (21) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %59.3%
Nyert 1. szerva61.3%
Nyert 2. szerva41.8%
Ászok / meccs2.6
Kettős hibák / meccs3.6
Hárított bréklabdák52.9%
Kihasznált bréklabdák21.1%
Nyert fogadópontok44.3%
Szervatartás %229.6%
Összes nyert pont69.3%
StatValue
Első szerva %59.3%
Nyert 1. szerva61.3%
Nyert 2. szerva41.8%
Ászok / meccs2.7
Kettős hibák / meccs3.7
Hárított bréklabdák52.9%
Kihasznált bréklabdák21.1%
Nyert fogadópontok44.3%
Szervatartás %206.7%
Összes nyert pont69.3%
StatValue
Első szerva %59.3%
Nyert 1. szerva61.3%
Nyert 2. szerva41.8%
Ászok / meccs2.5
Kettős hibák / meccs4
Hárított bréklabdák52.9%
Kihasznált bréklabdák21.1%
Nyert fogadópontok44.3%
Szervatartás %131.1%
Összes nyert pont69.3%
Statisztikák by Surface
Kemény (16) Salak (5)
StatValue
Első szerva %59.3%
Nyert 1. szerva61.3%
Nyert 2. szerva41.8%
Ászok / meccs2.9
Kettős hibák / meccs3.8
Hárított bréklabdák52.9%
Kihasznált bréklabdák21.1%
Nyert fogadópontok44.3%
StatValue
Ászok / meccs1.4
Kettős hibák / meccs2.8