1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M25 Manzanillo
  4. Manuel Plunger
Manuel Plunger

Manuel Plunger Előrejelzések, Statisztikák és Forma

IT
Kor23
Magasság6'1"
Súly159 lb
KézJobbkezes

Aktuális Forma

W W W
0 Elemzett Mérkőzések
0% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

00:00

Lezárult
MX
A. F. R.
IT
M. Plunger
0
2
-250
175

2

175
264
626

2

175
padlock

22:00

Lezárult
MX
R. Alujas
IT
M. Plunger
0
2
-156
115

2

115
463
646

-
padlock

23:30

Lezárult
MX
R. De Alba
IT
M. Plunger
1
2
-161
112

2

112
642
466

-
padlock

Manuel Plunger – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Manuel Plunger egy 23 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 0 mérkőzést elemzett Manuel Plunger részvételével, és több mint 0% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (12) Utolsó 52 Hét (12)
Első Szerva % 64.6% 64.6% 64.6%
Nyert 1. Szerva 61.4% 61.4% 61.4%
Nyert 2. Szerva 52.2% 52.2% 52.2%
Ászok / Meccs 3.1 2.8 2.8
Kettős Hibák / Meccs 2.8 2.8 2.8
Hárított Bréklabdák 53.1% 53.1% 53.1%
Kihasznált Bréklabdák 31.5% 31.5% 31.5%
Nyert Fogadó Pontok 42.2% 42.2% 42.2%
Szerva Tartás % 58.2% 68% 68%
Összes Nyert Pont 49.3% 49.3% 49.3%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (10) Salak (2)
Első Szerva % 64.6% -
Nyert 1. Szerva 61.4% -
Nyert 2. Szerva 52.2% -
Ászok / Meccs 3.1 1.5
Kettős Hibák / Meccs 2.8 3
Hárított Bréklabdák 53.1% -
Kihasznált Bréklabdák 31.5% -
Nyert Fogadó Pontok 42.2% -
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (12) Utolsó 20 (12) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %64.6%
Nyert 1. Szerva61.4%
Nyert 2. Szerva52.2%
Ászok / Meccs2.8
Kettős Hibák / Meccs2.8
Hárított Bréklabdák53.1%
Kihasznált Bréklabdák31.5%
Nyert Fogadó Pontok42.2%
Szerva Tartás %68%
Összes Nyert Pont49.3%
StatValue
Első Szerva %64.6%
Nyert 1. Szerva61.4%
Nyert 2. Szerva52.2%
Ászok / Meccs2.8
Kettős Hibák / Meccs2.8
Hárított Bréklabdák53.1%
Kihasznált Bréklabdák31.5%
Nyert Fogadó Pontok42.2%
Szerva Tartás %68%
Összes Nyert Pont49.3%
StatValue
Első Szerva %64.6%
Nyert 1. Szerva61.4%
Nyert 2. Szerva52.2%
Ászok / Meccs3.1
Kettős Hibák / Meccs2.8
Hárított Bréklabdák53.1%
Kihasznált Bréklabdák31.5%
Nyert Fogadó Pontok42.2%
Szerva Tartás %58.2%
Összes Nyert Pont49.3%
Statisztikák by Surface
Kemény (10) Salak (2)
StatValue
Első Szerva %64.6%
Nyert 1. Szerva61.4%
Nyert 2. Szerva52.2%
Ászok / Meccs3.1
Kettős Hibák / Meccs2.8
Hárított Bréklabdák53.1%
Kihasznált Bréklabdák31.5%
Nyert Fogadó Pontok42.2%
StatValue
Ászok / Meccs1.5
Kettős Hibák / Meccs3