Marcos Giron Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Következik |
| - |
|
|
? |
? |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 366 |
O19.5 |
8.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 643 |
O19.5 |
8.7/10 | |
17:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
5.7/10 | |
12:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 366 |
O19.5 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 463 |
O19.5 |
5.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O19.5 |
5.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9.1/10 | |
23:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 743 |
O19.5 |
9.2/10 | |
02:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.3/10 | |
20:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
731 566 |
2 |
8.3/10 | |
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
742 666 |
O19.5 |
9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 466 |
2 |
8.9/10 | |
19:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 367 |
O19.5 |
8.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
646 267 |
2 |
8.6/10 | |
23:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
U28.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:50 Lezárult |
| 3
2
|
|
|
1 |
64647 46465 |
O31.5 |
9.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U29.5 |
9.2/10 | |
23:15 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U29.5 |
10/10 | |
22:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U29.5 |
7.2/10 |
Marcos Giron – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Marcos Giron egy 32 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 77. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 24 mérkőzést elemzett Marcos Giron részvételével, és több mint 83.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (50) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.9% | 63.4% | 62% |
| Nyert 1. Szerva | 72.8% | 71.3% | 71.5% |
| Nyert 2. Szerva | 54.8% | 53.5% | 51.7% |
| Ászok / Meccs | 3.1 | 4.6 | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 | 1.8 | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% | 63.5% | 62.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.6% | 17.8% | 19% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.5% | 35.2% | 35.6% |
| Szerva Tartás % | 65.9% | 64.8% | 64% |
| Összes Nyert Pont | 50.2% | 50% | 49.9% |
| Stat. | Kemény (37) | Salak (7) | Fű (6) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.9% | 62% | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 72.3% | 68.7% | 70.1% |
| Nyert 2. Szerva | 52.1% | 50.6% | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 5.2 | 4.3 | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 | 1.7 | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 64.4% | 56.5% | 54.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.4% | 14.4% | 22.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.7% | 34.9% | 35.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62% |
| Nyert 1. Szerva | 71.5% |
| Nyert 2. Szerva | 51.7% |
| Ászok / Meccs | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 62.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.6% |
| Szerva Tartás % | 64% |
| Összes Nyert Pont | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 71.3% |
| Nyert 2. Szerva | 53.5% |
| Ászok / Meccs | 4.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 63.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.2% |
| Szerva Tartás % | 64.8% |
| Összes Nyert Pont | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.9% |
| Nyert 1. Szerva | 72.8% |
| Nyert 2. Szerva | 54.8% |
| Ászok / Meccs | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.5% |
| Szerva Tartás % | 65.9% |
| Összes Nyert Pont | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.9% |
| Nyert 1. Szerva | 72.3% |
| Nyert 2. Szerva | 52.1% |
| Ászok / Meccs | 5.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 64.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62% |
| Nyert 1. Szerva | 68.7% |
| Nyert 2. Szerva | 50.6% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 56.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 70.1% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 54.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.9% |