Maria Fernanda Herazo Gonzalez Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#811
Kor28
Magasság5'6"
Aktuális Forma
L
W
L
L
L
5
Elemzett Mérkőzések
80%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 261 |
1 |
3.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
5.7/10 | |
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 367 |
O19.5 |
7.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 732 |
1 |
6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Maria Fernanda Herazo Gonzalez – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Maria Fernanda Herazo Gonzalez egy 28 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 5 mérkőzést elemzett Maria Fernanda Herazo Gonzalez részvételével, és több mint 80% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (37) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 69.7% | 69.7% | 68.3% |
| Nyert 1. Szerva | 48.5% | 48.5% | 57.8% |
| Nyert 2. Szerva | 51.2% | 51.2% | 47% |
| Ászok / Meccs | 0.9 | 0.8 | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.2 | 4.6 | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 59.1% | 59.1% | 59.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 52.6% | 52.6% | 56.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.5% | 46.5% | 49.2% |
| Szerva Tartás % | 175.4% | 175.4% | 117.6% |
| Összes Nyert Pont | 75.2% | 75.2% | 64.3% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (21) | Salak (15) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 68.3% |
| Nyert 1. Szerva | - | 57.8% |
| Nyert 2. Szerva | - | 47% |
| Ászok / Meccs | 0.8 | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | - | 59.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 56.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.3% | 49.7% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (37)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.3% |
| Nyert 1. Szerva | 57.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 59.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 56.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.2% |
| Szerva Tartás % | 117.6% |
| Összes Nyert Pont | 64.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.7% |
| Nyert 1. Szerva | 48.5% |
| Nyert 2. Szerva | 51.2% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 59.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 52.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.5% |
| Szerva Tartás % | 175.4% |
| Összes Nyert Pont | 75.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.7% |
| Nyert 1. Szerva | 48.5% |
| Nyert 2. Szerva | 51.2% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.2 |
| Hárított Bréklabdák | 59.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 52.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.5% |
| Szerva Tartás % | 175.4% |
| Összes Nyert Pont | 75.2% |
Statisztikák by Surface
Kemény (21)
Salak (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.3% |
| Nyert 1. Szerva | 57.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 59.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 56.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.7% |