1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Kursumlijska Banja
  4. Marko Nikolić
Marko Nikolić

Marko Nikolić Előrejelzések, Statisztikák és Forma

RS

Aktuális Forma

L W L
3 Elemzett Mérkőzések
100% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

04:00

Lezárult
RS
M. Nikolić
BG
A. Vasilev
0
2
590
-2000

2

-2000
33
66

2

-2000
6.5/10

03:00

Lezárult
IR
A. Yazdani
RS
M. Nikolić
0
2
-192
132

2

132
23
66

2

132
1.4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:00

Lezárult
RS
M. Nikolic
IT
G. Misasi
0
2
130
-185

2

-185
42
66

2

-185
4.5/10

Marko Nikolić – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Marko Nikolić AI-alapú algoritmusunk 3 mérkőzést elemzett Marko Nikolić részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 Hét (23)
Első Szerva % 50.9% 49.6% 48.9%
Nyert 1. Szerva 71.8% 71.6% 70.7%
Nyert 2. Szerva 45.6% 48% 47.3%
Ászok / Meccs 2 2.3 2.2
Kettős Hibák / Meccs 1.8 2.4 2.8
Hárított Bréklabdák 47.4% 54.9% 55.6%
Kihasznált Bréklabdák 34.4% 32% 31.4%
Nyert Fogadó Pontok 43.8% 42.8% 42.5%
Szerva Tartás % 82.6% 69.1% 70.5%
Összes Nyert Pont 60.7% 55.2% 54.4%
Statisztikák by Surface
Stat. Salak (23)
Első Szerva % 48.9%
Nyert 1. Szerva 70.7%
Nyert 2. Szerva 47.3%
Ászok / Meccs 2.2
Kettős Hibák / Meccs 2.8
Hárított Bréklabdák 55.6%
Kihasznált Bréklabdák 31.4%
Nyert Fogadó Pontok 42.5%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (23) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %48.9%
Nyert 1. Szerva70.7%
Nyert 2. Szerva47.3%
Ászok / Meccs2.2
Kettős Hibák / Meccs2.8
Hárított Bréklabdák55.6%
Kihasznált Bréklabdák31.4%
Nyert Fogadó Pontok42.5%
Szerva Tartás %70.5%
Összes Nyert Pont54.4%
StatValue
Első Szerva %49.6%
Nyert 1. Szerva71.6%
Nyert 2. Szerva48%
Ászok / Meccs2.3
Kettős Hibák / Meccs2.4
Hárított Bréklabdák54.9%
Kihasznált Bréklabdák32%
Nyert Fogadó Pontok42.8%
Szerva Tartás %69.1%
Összes Nyert Pont55.2%
StatValue
Első Szerva %50.9%
Nyert 1. Szerva71.8%
Nyert 2. Szerva45.6%
Ászok / Meccs2
Kettős Hibák / Meccs1.8
Hárított Bréklabdák47.4%
Kihasznált Bréklabdák34.4%
Nyert Fogadó Pontok43.8%
Szerva Tartás %82.6%
Összes Nyert Pont60.7%
Statisztikák by Surface
Salak (23)
StatValue
Első Szerva %48.9%
Nyert 1. Szerva70.7%
Nyert 2. Szerva47.3%
Ászok / Meccs2.2
Kettős Hibák / Meccs2.8
Hárított Bréklabdák55.6%
Kihasznált Bréklabdák31.4%
Nyert Fogadó Pontok42.5%