1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Gaborone
  4. Matt Kleiman
Matt Kleiman

Matt Kleiman Előrejelzések, statisztikák és forma

US

Aktuális forma

L L L
3 Elemzett mérkőzések
100% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

06:30

Lezárult
US
M. Kleiman
IL
J. Hasson
1
2
880
-2500

2

-2500
712
666

2

-2500
7.2/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

18:20

Lezárult
IN
K. Singh
US
M. Kleiman
2
0
-3333
1300

1

-3333
66
23

1

-3333
3.4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

21:55

Lezárult
BR
J. Loureiro
US
M. Kleiman
2
0
-2000
750

1

-2000
466
621

1

-2000
6/10

Matt Kleiman – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Matt Kleiman AI-alapú algoritmusunk 3 mérkőzést elemzett Matt Kleiman részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (14) Utolsó 52 hét (14)
Első szerva % 58.1% 58.1% 58.1%
Nyert 1. szerva 55.6% 55.6% 55.6%
Nyert 2. szerva 38.5% 38.5% 38.5%
Ászok / meccs 0.6 0.6 0.6
Kettős hibák / meccs 3.6 3.1 3.1
Hárított bréklabdák 51% 51% 51%
Kihasznált bréklabdák 17% 17% 17%
Nyert fogadópontok 41.8% 41.8% 41.8%
Szervatartás % 93.5% 113.5% 113.5%
Összes nyert pont 59.7% 59.7% 59.7%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (7) Salak (5)
Első szerva % 62% 50.5%
Nyert 1. szerva 53.5% 60.4%
Nyert 2. szerva 37.2% 40.4%
Ászok / meccs 0.7 0.8
Kettős hibák / meccs 3.3 3
Hárított bréklabdák 55% 36.4%
Kihasznált bréklabdák 25.8% 0%
Nyert fogadópontok 41.8% 34.1%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (14) Utolsó 20 (14) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %58.1%
Nyert 1. szerva55.6%
Nyert 2. szerva38.5%
Ászok / meccs0.6
Kettős hibák / meccs3.1
Hárított bréklabdák51%
Kihasznált bréklabdák17%
Nyert fogadópontok41.8%
Szervatartás %113.5%
Összes nyert pont59.7%
StatValue
Első szerva %58.1%
Nyert 1. szerva55.6%
Nyert 2. szerva38.5%
Ászok / meccs0.6
Kettős hibák / meccs3.1
Hárított bréklabdák51%
Kihasznált bréklabdák17%
Nyert fogadópontok41.8%
Szervatartás %113.5%
Összes nyert pont59.7%
StatValue
Első szerva %58.1%
Nyert 1. szerva55.6%
Nyert 2. szerva38.5%
Ászok / meccs0.6
Kettős hibák / meccs3.6
Hárított bréklabdák51%
Kihasznált bréklabdák17%
Nyert fogadópontok41.8%
Szervatartás %93.5%
Összes nyert pont59.7%
Statisztikák by Surface
Kemény (7) Salak (5)
StatValue
Első szerva %62%
Nyert 1. szerva53.5%
Nyert 2. szerva37.2%
Ászok / meccs0.7
Kettős hibák / meccs3.3
Hárított bréklabdák55%
Kihasznált bréklabdák25.8%
Nyert fogadópontok41.8%
StatValue
Első szerva %50.5%
Nyert 1. szerva60.4%
Nyert 2. szerva40.4%
Ászok / meccs0.8
Kettős hibák / meccs3
Hárított bréklabdák36.4%
Kihasznált bréklabdák0%
Nyert fogadópontok34.1%