Matt Kuhar Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
9.2/10 | |
19:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 643 |
1 |
3.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:09 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 627 |
O19.5 |
6.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:09 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 264 |
1 |
6.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 736 |
O21.5 |
5.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:41 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
653 476 |
2 |
3.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
722 566 |
2 |
4.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
9/10 | |
17:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
4.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
661 736 |
O8.5 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U25.5 |
8.2/10 | |
14:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
U27.5 |
6.7/10 | |
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8/10 | |
16:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
U22.5 |
4.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 466 |
|
Matt Kuhar – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Matt Kuhar egy 29 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 749. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 17 mérkőzést elemzett Matt Kuhar részvételével, és több mint 58.8% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (42) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.8% | 63.3% | 63.9% |
| Nyert 1. Szerva | 69.6% | 66.8% | 66.7% |
| Nyert 2. Szerva | 40.2% | 45.8% | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 2.2 | 2.6 | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 | 3.7 | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 61.5% | 55% | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.9% | 26.4% | 29.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.9% | 40.3% | 41.9% |
| Szerva Tartás % | 153.3% | 88% | 88.7% |
| Összes Nyert Pont | 69.7% | 58.4% | 56.8% |
| Stat. | Kemény (37) | Salak (3) | Fű (2) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% | - | 67% |
| Nyert 1. Szerva | 67.6% | - | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 45.5% | - | 50% |
| Ászok / Meccs | 2.5 | 2 | 6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 | 6 | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% | - | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.5% | - | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.3% | - | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.9% |
| Nyert 1. Szerva | 66.7% |
| Nyert 2. Szerva | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.9% |
| Szerva Tartás % | 88.7% |
| Összes Nyert Pont | 56.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.3% |
| Nyert 1. Szerva | 66.8% |
| Nyert 2. Szerva | 45.8% |
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 55% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.3% |
| Szerva Tartás % | 88% |
| Összes Nyert Pont | 58.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.8% |
| Nyert 1. Szerva | 69.6% |
| Nyert 2. Szerva | 40.2% |
| Ászok / Meccs | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 61.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.9% |
| Szerva Tartás % | 153.3% |
| Összes Nyert Pont | 69.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 67.6% |
| Nyert 2. Szerva | 45.5% |
| Ászok / Meccs | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67% |
| Nyert 1. Szerva | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 50% |
| Ászok / Meccs | 6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.9% |