Matyaš Černy Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
3.9/10 | |
05:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 636 |
2 |
1.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 | |
16:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
1.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.8/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O19.5 |
7.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 627 |
O8.5 |
9.9/10 | |
14:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 666 |
O8.5 |
9.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.2/10 | |
14:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 561 |
O20.5 |
5.4/10 | |
11:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
624 166 |
O20.5 |
5.6/10 | |
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 662 |
1 |
5.9/10 | |
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
653 276 |
O21.5 |
6/10 |
Matyaš Černy – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Matyaš Černy egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 699. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 17 mérkőzést elemzett Matyaš Černy részvételével, és több mint 47.1% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (36) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.2% | 61.1% | 60.8% |
| Nyert 1. Szerva | 66.3% | 63.2% | 63.5% |
| Nyert 2. Szerva | 52.6% | 49.1% | 50.8% |
| Ászok / Meccs | 1.7 | 1.5 | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 | 2 | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 63.9% | 58.3% | 59.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.4% | 30.2% | 30.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.2% | 43% | 42.9% |
| Szerva Tartás % | 88.2% | 74.1% | 78.1% |
| Összes Nyert Pont | 61.6% | 56.4% | 55% |
| Stat. | Kemény (3) | Salak (30) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.8% | 60.5% |
| Nyert 1. Szerva | 68.7% | 63.1% |
| Nyert 2. Szerva | 34.2% | 52% |
| Ászok / Meccs | 1.7 | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.2% | 29% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.5% | 42.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.8% |
| Nyert 1. Szerva | 63.5% |
| Nyert 2. Szerva | 50.8% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 59.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.9% |
| Szerva Tartás % | 78.1% |
| Összes Nyert Pont | 55% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.1% |
| Nyert 1. Szerva | 63.2% |
| Nyert 2. Szerva | 49.1% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 58.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43% |
| Szerva Tartás % | 74.1% |
| Összes Nyert Pont | 56.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.2% |
| Nyert 1. Szerva | 66.3% |
| Nyert 2. Szerva | 52.6% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 63.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.2% |
| Szerva Tartás % | 88.2% |
| Összes Nyert Pont | 61.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.8% |
| Nyert 1. Szerva | 68.7% |
| Nyert 2. Szerva | 34.2% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.5% |
| Nyert 1. Szerva | 63.1% |
| Nyert 2. Szerva | 52% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.1% |