Mia Ristic Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
6.1/10 | |
10:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
U22.5 |
7.7/10 | |
08:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
5.2/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 466 |
2 |
1.5/10 | |
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O20.5 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
1.7/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
065 627 |
O18.5 |
5.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
3.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
5.4/10 | |
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
1 |
5.6/10 | |
08:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.9/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 637 |
O19.5 |
7.3/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
O19.5 |
7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1.8/10 |
Mia Ristic – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Mia Ristic egy 19 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 22 mérkőzést elemzett Mia Ristic részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (66) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 74.2% | 75.2% | 74% |
| Nyert 1. Szerva | 62.9% | 59.3% | 58.4% |
| Nyert 2. Szerva | 52.7% | 52% | 50.1% |
| Ászok / Meccs | 1.4 | 1.9 | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.4 | 0.9 | 0.9 |
| Hárított Bréklabdák | 48% | 52.8% | 50.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.4% | 40.5% | 42% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.2% | 45.5% | 46.2% |
| Szerva Tartás % | 60.2% | 57.6% | 110.5% |
| Összes Nyert Pont | 52.1% | 51.4% | 51.1% |
| Stat. | Kemény (3) | Salak (62) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 73.9% |
| Nyert 1. Szerva | - | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | - | 50.9% |
| Ászok / Meccs | 5 | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.7 | 0.9 |
| Hárított Bréklabdák | - | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 41.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | - | 46.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74% |
| Nyert 1. Szerva | 58.4% |
| Nyert 2. Szerva | 50.1% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.9 |
| Hárított Bréklabdák | 50.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.2% |
| Szerva Tartás % | 110.5% |
| Összes Nyert Pont | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75.2% |
| Nyert 1. Szerva | 59.3% |
| Nyert 2. Szerva | 52% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.9 |
| Hárított Bréklabdák | 52.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.5% |
| Szerva Tartás % | 57.6% |
| Összes Nyert Pont | 51.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74.2% |
| Nyert 1. Szerva | 62.9% |
| Nyert 2. Szerva | 52.7% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.4 |
| Hárított Bréklabdák | 48% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.2% |
| Szerva Tartás % | 60.2% |
| Összes Nyert Pont | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.9% |
| Nyert 1. Szerva | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | 50.9% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.9 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.1% |