Mickael Kaouk Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1118
Aktuális Forma
L
L
L
L
L
9
Elemzett Mérkőzések
66.7%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:51 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
5.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
723 566 |
2 |
8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.9/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.1/10 | |
14:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
722 566 |
2 |
4.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
4.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Mickael Kaouk – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Mickael Kaouk AI-alapú algoritmusunk 9 mérkőzést elemzett Mickael Kaouk részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (16) | Utolsó 52 Hét (16) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 70.6% | 70.6% |
| Nyert 1. Szerva | - | 75% | 75% |
| Nyert 2. Szerva | - | 15% | 15% |
| Ászok / Meccs | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 | 1.7 | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | - | 60% | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 18.2% | 18.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.9% | 43.2% | 43.2% |
| Szerva Tartás % | - | 283.8% | 283.8% |
| Összes Nyert Pont | 94.8% | 75.8% | 75.8% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (7) | Salak (6) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 70.6% | - |
| Nyert 1. Szerva | 75% | - |
| Nyert 2. Szerva | 15% | - |
| Ászok / Meccs | 1.6 | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 60% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.2% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.2% | 48.4% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (16)
Utolsó 20 (16)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.6% |
| Nyert 1. Szerva | 75% |
| Nyert 2. Szerva | 15% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.2% |
| Szerva Tartás % | 283.8% |
| Összes Nyert Pont | 75.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.6% |
| Nyert 1. Szerva | 75% |
| Nyert 2. Szerva | 15% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.2% |
| Szerva Tartás % | 283.8% |
| Összes Nyert Pont | 75.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.9% |
| Összes Nyert Pont | 94.8% |
Statisztikák by Surface
Kemény (7)
Salak (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.6% |
| Nyert 1. Szerva | 75% |
| Nyert 2. Szerva | 15% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.4% |