Murphy Cassone Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8/10 | |
00:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6.6/10 | |
11:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
467 635 |
1 |
8.7/10 | |
16:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
657 275 |
O20.5 |
8.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
5.9/10 | |
13:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
1.5/10 | |
14:25 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 263 |
O20.5 |
5.1/10 | |
20:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
8.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 632 |
O19.5 |
4.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 | |
20:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 726 |
2 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
632 366 |
O8.5 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
63 76 |
2 |
3.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
677 466 |
O20.5 |
7.6/10 | |
04:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
633 766 |
O19.5 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:50 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
2.6/10 | |
03:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
647 366 |
1 |
3/10 | |
02:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
367 635 |
1 |
1.1/10 |
Murphy Cassone – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Murphy Cassone egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 253. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 20 mérkőzést elemzett Murphy Cassone részvételével, és több mint 70% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (62) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.8% | 67.1% | 65.7% |
| Nyert 1. Szerva | 68.1% | 70.6% | 68.9% |
| Nyert 2. Szerva | 51.1% | 49.8% | 49.6% |
| Ászok / Meccs | 5 | 5.9 | 5.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 | 1.9 | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 60.9% | 59.2% | 63.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23% | 18.8% | 19.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.6% | 35.4% | 37.6% |
| Szerva Tartás % | 62.1% | 63.8% | 62.2% |
| Összes Nyert Pont | 50.5% | 50% | 50.1% |
| Stat. | Kemény (51) | Salak (1) | Fű (10) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.4% | 50.8% | 69.2% |
| Nyert 1. Szerva | 70.6% | 63.3% | 58.8% |
| Nyert 2. Szerva | 49.8% | 44.8% | 48.6% |
| Ászok / Meccs | 6.5 | 1 | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 | 3 | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 63.2% | 66.7% | 67.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.1% | 0% | 12.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.3% | 15.8% | 40.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.7% |
| Nyert 1. Szerva | 68.9% |
| Nyert 2. Szerva | 49.6% |
| Ászok / Meccs | 5.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 63.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.6% |
| Szerva Tartás % | 62.2% |
| Összes Nyert Pont | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.1% |
| Nyert 1. Szerva | 70.6% |
| Nyert 2. Szerva | 49.8% |
| Ászok / Meccs | 5.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 59.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.4% |
| Szerva Tartás % | 63.8% |
| Összes Nyert Pont | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.8% |
| Nyert 1. Szerva | 68.1% |
| Nyert 2. Szerva | 51.1% |
| Ászok / Meccs | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 60.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.6% |
| Szerva Tartás % | 62.1% |
| Összes Nyert Pont | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.4% |
| Nyert 1. Szerva | 70.6% |
| Nyert 2. Szerva | 49.8% |
| Ászok / Meccs | 6.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 63.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 50.8% |
| Nyert 1. Szerva | 63.3% |
| Nyert 2. Szerva | 44.8% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 15.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.2% |
| Nyert 1. Szerva | 58.8% |
| Nyert 2. Szerva | 48.6% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 67.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.2% |