Norbert Gombos Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 463 |
O20.5 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:25 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
4.4/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
5.3/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
476 663 |
1 |
3/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 634 |
O21.5 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
732 666 |
O19.5 |
6.7/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
644 466 |
O19.5 |
6.5/10 | |
11:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
365 637 |
O19.5 |
6.3/10 | |
16:50 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U24.5 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:50 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 732 |
O21.5 |
6.6/10 |
Norbert Gombos – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Norbert Gombos egy 35 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 356. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 15 mérkőzést elemzett Norbert Gombos részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (54) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 56% | 60.7% | 61.7% |
| Nyert 1. Szerva | 69.9% | 68% | 67.8% |
| Nyert 2. Szerva | 51.1% | 50.7% | 51.8% |
| Ászok / Meccs | 4.1 | 4.1 | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 | 2.4 | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 57.9% | 57.6% | 55.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.9% | 19% | 22.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.9% | 36.5% | 38.2% |
| Szerva Tartás % | 61.6% | 61.2% | 61.7% |
| Összes Nyert Pont | 48.8% | 48.6% | 50.1% |
| Stat. | Kemény (20) | Salak (32) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 64% | 59.5% |
| Nyert 1. Szerva | 67.3% | 67.9% |
| Nyert 2. Szerva | 50% | 52.4% |
| Ászok / Meccs | 4.4 | 4.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 53.7% | 57.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.5% | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.8% | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.7% |
| Nyert 1. Szerva | 67.8% |
| Nyert 2. Szerva | 51.8% |
| Ászok / Meccs | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 55.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.2% |
| Szerva Tartás % | 61.7% |
| Összes Nyert Pont | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.7% |
| Nyert 1. Szerva | 68% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 4.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 57.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.5% |
| Szerva Tartás % | 61.2% |
| Összes Nyert Pont | 48.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 56% |
| Nyert 1. Szerva | 69.9% |
| Nyert 2. Szerva | 51.1% |
| Ászok / Meccs | 4.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 57.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.9% |
| Szerva Tartás % | 61.6% |
| Összes Nyert Pont | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64% |
| Nyert 1. Szerva | 67.3% |
| Nyert 2. Szerva | 50% |
| Ászok / Meccs | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 53.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.5% |
| Nyert 1. Szerva | 67.9% |
| Nyert 2. Szerva | 52.4% |
| Ászok / Meccs | 4.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 57.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.1% |