Oksana Selekhmeteva Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Következik |
| - |
|
|
? |
? |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 364 |
O17.5 |
9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 634 |
O20.5 |
6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 462 |
O18.5 |
5.7/10 | |
12:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 464 |
1 |
2.4/10 | |
16:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 631 |
1 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:25 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 732 |
O17.5 |
6.9/10 | |
19:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
9.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:35 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
461 626 |
2 |
8/10 | |
18:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U24.5 |
7.4/10 | |
00:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 561 |
O18.5 |
9.3/10 | |
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 636 |
O17.5 |
7.4/10 | |
17:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 646 |
O18.5 |
8.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 722 |
O17.5 |
8.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:50 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
726 561 |
O8.5 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
O8.5 |
9.7/10 | |
04:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
563 736 |
O18.5 |
8.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
U26.5 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 266 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.6/10 |
Oksana Selekhmeteva – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Oksana Selekhmeteva egy 22 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 84. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 22 mérkőzést elemzett Oksana Selekhmeteva részvételével, és több mint 59.1% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (69) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 67.9% | 70.5% | 70.6% |
| Nyert 1. Szerva | 58.2% | 59.6% | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | 38.2% | 38% | 42.5% |
| Ászok / Meccs | 2 | 1.9 | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 8.3 | 6.9 | 5.5 |
| Hárított Bréklabdák | 51.8% | 54.2% | 53.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.3% | 40.5% | 45.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.5% | 44.4% | 47.2% |
| Szerva Tartás % | 51.8% | 53.2% | 56.2% |
| Összes Nyert Pont | 48% | 48.7% | 51.3% |
| Stat. | Kemény (27) | Salak (40) | Fű (2) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 73.5% | 68.3% | 71.9% |
| Nyert 1. Szerva | 61.9% | 60.2% | 57% |
| Nyert 2. Szerva | 40.4% | 44% | 38.5% |
| Ászok / Meccs | 2 | 1.2 | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.8 | 5.4 | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 59.5% | 49.3% | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 43.9% | 46.8% | 39.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.3% | 48.6% | 46.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.6% |
| Nyert 1. Szerva | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | 42.5% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.5 |
| Hárított Bréklabdák | 53.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 45.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.2% |
| Szerva Tartás % | 56.2% |
| Összes Nyert Pont | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.5% |
| Nyert 1. Szerva | 59.6% |
| Nyert 2. Szerva | 38% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.9 |
| Hárított Bréklabdák | 54.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.4% |
| Szerva Tartás % | 53.2% |
| Összes Nyert Pont | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.9% |
| Nyert 1. Szerva | 58.2% |
| Nyert 2. Szerva | 38.2% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 8.3 |
| Hárított Bréklabdák | 51.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.5% |
| Szerva Tartás % | 51.8% |
| Összes Nyert Pont | 48% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.5% |
| Nyert 1. Szerva | 61.9% |
| Nyert 2. Szerva | 40.4% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.8 |
| Hárított Bréklabdák | 59.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 43.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.3% |
| Nyert 1. Szerva | 60.2% |
| Nyert 2. Szerva | 44% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.4 |
| Hárított Bréklabdák | 49.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 46.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.9% |
| Nyert 1. Szerva | 57% |
| Nyert 2. Szerva | 38.5% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.4% |