Paula Badosa Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
9.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 636 |
O17.5 |
7.6/10 | |
19:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 623 |
O18.5 |
8.2/10 | |
18:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
7.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 610 |
1 |
7.6/10 | |
14:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
263 646 |
2 |
6.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
731 566 |
O19.5 |
5.5/10 | |
20:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.1/10 | |
22:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 364 |
O18.5 |
9.3/10 | |
20:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 627 |
2 |
7.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
9.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O18.5 |
9.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
O8.5 |
9.7/10 | |
06:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
653 276 |
O16.5 |
9.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:55 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U28.5 |
10/10 |
Paula Badosa – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Paula Badosa egy 28 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 106. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 17 mérkőzést elemzett Paula Badosa részvételével, és több mint 76.5% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (29) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 60.4% | 60% | 60.7% |
| Nyert 1. Szerva | 67.6% | 67.8% | 67.6% |
| Nyert 2. Szerva | 33.9% | 37.6% | 40.4% |
| Ászok / Meccs | 4.5 | 4.8 | 4.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.1 | 7.7 | 6.7 |
| Hárított Bréklabdák | 51.1% | 54.3% | 53.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.1% | 35.5% | 33.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.8% | 43% | 42.3% |
| Szerva Tartás % | 54.2% | 55.7% | 56.9% |
| Összes Nyert Pont | 49.1% | 49.4% | 49.7% |
| Stat. | Kemény (16) | Salak (10) | Fű (3) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 59.2% | 63.9% | 57.4% |
| Nyert 1. Szerva | 67.3% | 66.1% | 76.1% |
| Nyert 2. Szerva | 41.8% | 37.5% | 41.7% |
| Ászok / Meccs | 5.6 | 3.1 | 6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.6 | 6.2 | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 57.7% | 48.9% | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.2% | 35.6% | 35.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.3% | 43% | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.7% |
| Nyert 1. Szerva | 67.6% |
| Nyert 2. Szerva | 40.4% |
| Ászok / Meccs | 4.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.7 |
| Hárított Bréklabdák | 53.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.3% |
| Szerva Tartás % | 56.9% |
| Összes Nyert Pont | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60% |
| Nyert 1. Szerva | 67.8% |
| Nyert 2. Szerva | 37.6% |
| Ászok / Meccs | 4.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.7 |
| Hárított Bréklabdák | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43% |
| Szerva Tartás % | 55.7% |
| Összes Nyert Pont | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.4% |
| Nyert 1. Szerva | 67.6% |
| Nyert 2. Szerva | 33.9% |
| Ászok / Meccs | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.1 |
| Hárított Bréklabdák | 51.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.8% |
| Szerva Tartás % | 54.2% |
| Összes Nyert Pont | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.2% |
| Nyert 1. Szerva | 67.3% |
| Nyert 2. Szerva | 41.8% |
| Ászok / Meccs | 5.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.9% |
| Nyert 1. Szerva | 66.1% |
| Nyert 2. Szerva | 37.5% |
| Ászok / Meccs | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.2 |
| Hárított Bréklabdák | 48.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.4% |
| Nyert 1. Szerva | 76.1% |
| Nyert 2. Szerva | 41.7% |
| Ászok / Meccs | 6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.3% |