Pavle Marinkov Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
1.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 265 |
1 |
6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
3.1/10 | |
08:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
4.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2/10 | |
01:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
645 267 |
O17.5 |
9.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
2.9/10 | |
01:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 625 |
1 |
2.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 733 |
O8.5 |
10/10 | |
00:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
O8.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
631 766 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8/10 | |
23:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 267 |
2 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
620 366 |
|
||
23:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
|
Pavle Marinkov – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Pavle Marinkov egy 19 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 511. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 18 mérkőzést elemzett Pavle Marinkov részvételével, és több mint 94.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (58) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.2% | 62.2% | 58.4% |
| Nyert 1. Szerva | 75.5% | 73.8% | 69.8% |
| Nyert 2. Szerva | 48.5% | 49.7% | 51.1% |
| Ászok / Meccs | 6.6 | 6.3 | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 | 3.3 | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 76.2% | 73% | 51.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17% | 14.3% | 20.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.1% | 39.1% | 38.1% |
| Szerva Tartás % | 115% | 139.7% | 117.8% |
| Összes Nyert Pont | 66.8% | 70.6% | 59.4% |
| Stat. | Kemény (48) | Fű (9) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 57.9% | - |
| Nyert 1. Szerva | 69.3% | - |
| Nyert 2. Szerva | 51.2% | - |
| Ászok / Meccs | 4.9 | 5.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 51.5% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.1% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.5% | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.4% |
| Nyert 1. Szerva | 69.8% |
| Nyert 2. Szerva | 51.1% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 51.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.1% |
| Szerva Tartás % | 117.8% |
| Összes Nyert Pont | 59.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 73.8% |
| Nyert 2. Szerva | 49.7% |
| Ászok / Meccs | 6.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 73% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.1% |
| Szerva Tartás % | 139.7% |
| Összes Nyert Pont | 70.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.2% |
| Nyert 1. Szerva | 75.5% |
| Nyert 2. Szerva | 48.5% |
| Ászok / Meccs | 6.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 76.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.1% |
| Szerva Tartás % | 115% |
| Összes Nyert Pont | 66.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.9% |
| Nyert 1. Szerva | 69.3% |
| Nyert 2. Szerva | 51.2% |
| Ászok / Meccs | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 51.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 5.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.4% |