Pedro Sakamoto Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 363 |
1 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
363 646 |
2 |
2.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.5/10 | |
21:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 263 |
1 |
4.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
623 366 |
O19.5 |
5.9/10 | |
21:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O20.5 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.5/10 | |
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
O18.5 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.3/10 | |
14:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
9.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.8/10 | |
18:25 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
661 736 |
2 |
8/10 | |
17:55 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
374 666 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 265 |
|
Pedro Sakamoto – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Pedro Sakamoto egy 32 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 426. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 17 mérkőzést elemzett Pedro Sakamoto részvételével, és több mint 64.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (49) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.3% | 64.2% | 64.3% |
| Nyert 1. Szerva | 63.8% | 63.7% | 62.8% |
| Nyert 2. Szerva | 48.5% | 48.5% | 47.7% |
| Ászok / Meccs | 2.4 | 3.4 | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 | 1.9 | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 67.9% | 65.2% | 62.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.3% | 21.2% | 19.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.4% | 38.7% | 38.1% |
| Szerva Tartás % | 58.3% | 58.3% | 69.2% |
| Összes Nyert Pont | 48.4% | 48.7% | 48% |
| Stat. | Kemény (8) | Salak (41) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.8% | 64.3% |
| Nyert 1. Szerva | 43.3% | 63.3% |
| Nyert 2. Szerva | 52.9% | 47.6% |
| Ászok / Meccs | 6 | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 42.9% | 63.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% | 20.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 22.9% | 38.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.3% |
| Nyert 1. Szerva | 62.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47.7% |
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 62.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.1% |
| Szerva Tartás % | 69.2% |
| Összes Nyert Pont | 48% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.2% |
| Nyert 1. Szerva | 63.7% |
| Nyert 2. Szerva | 48.5% |
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 65.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.7% |
| Szerva Tartás % | 58.3% |
| Összes Nyert Pont | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.3% |
| Nyert 1. Szerva | 63.8% |
| Nyert 2. Szerva | 48.5% |
| Ászok / Meccs | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 67.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.4% |
| Szerva Tartás % | 58.3% |
| Összes Nyert Pont | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.8% |
| Nyert 1. Szerva | 43.3% |
| Nyert 2. Szerva | 52.9% |
| Ászok / Meccs | 6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 42.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 22.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.3% |
| Nyert 1. Szerva | 63.3% |
| Nyert 2. Szerva | 47.6% |
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 63.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.5% |