1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Poitiers
  4. Pepijn Bastiaansen
Pepijn Bastiaansen

Pepijn Bastiaansen Előrejelzések, Statisztikák és Forma

NL
Ranglista#1094
Kor20

Aktuális Forma

L L L
3 Elemzett Mérkőzések
33.3% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

13:10

Lezárult
NL
P. Bastiaansen
FR
L. Dussin
0
2
220
-323

1

220
636
363

1

220
2.2/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

15:00

Lezárult
DE
R. Strombachs
NL
P. Bastiaansen
2
0
-667
450

2

450
463
646

O19.5

-125
5.3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

16:00

Lezárult
NL
P. Bastiaansen
CA
J. Peck
1
2
-172
145

1

-172
66
24

1

-172
4.7/10

Pepijn Bastiaansen – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Pepijn Bastiaansen egy 20 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 3 mérkőzést elemzett Pepijn Bastiaansen részvételével, és több mint 33.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (17) Utolsó 52 Hét (17)
Első Szerva % 66.2% 66.2% 66.2%
Nyert 1. Szerva 73.4% 73.4% 73.4%
Nyert 2. Szerva 38.5% 38.5% 38.5%
Ászok / Meccs 2.3 2.1 2.1
Kettős Hibák / Meccs 2.9 3.9 3.9
Hárított Bréklabdák 54.5% 54.5% 54.5%
Kihasznált Bréklabdák 30.9% 30.9% 30.9%
Nyert Fogadó Pontok 42.1% 42.1% 42.1%
Szerva Tartás % 79.2% 90.8% 90.8%
Összes Nyert Pont 52.1% 52.1% 52.1%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (8) Salak (9)
Első Szerva % 66.2% -
Nyert 1. Szerva 73.4% -
Nyert 2. Szerva 38.5% -
Ászok / Meccs 2.6 1.7
Kettős Hibák / Meccs 2.6 5
Hárított Bréklabdák 54.5% -
Kihasznált Bréklabdák 30.9% -
Nyert Fogadó Pontok 42.1% -
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (17) Utolsó 20 (17) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %66.2%
Nyert 1. Szerva73.4%
Nyert 2. Szerva38.5%
Ászok / Meccs2.1
Kettős Hibák / Meccs3.9
Hárított Bréklabdák54.5%
Kihasznált Bréklabdák30.9%
Nyert Fogadó Pontok42.1%
Szerva Tartás %90.8%
Összes Nyert Pont52.1%
StatValue
Első Szerva %66.2%
Nyert 1. Szerva73.4%
Nyert 2. Szerva38.5%
Ászok / Meccs2.1
Kettős Hibák / Meccs3.9
Hárított Bréklabdák54.5%
Kihasznált Bréklabdák30.9%
Nyert Fogadó Pontok42.1%
Szerva Tartás %90.8%
Összes Nyert Pont52.1%
StatValue
Első Szerva %66.2%
Nyert 1. Szerva73.4%
Nyert 2. Szerva38.5%
Ászok / Meccs2.3
Kettős Hibák / Meccs2.9
Hárított Bréklabdák54.5%
Kihasznált Bréklabdák30.9%
Nyert Fogadó Pontok42.1%
Szerva Tartás %79.2%
Összes Nyert Pont52.1%
Statisztikák by Surface
Kemény (8) Salak (9)
StatValue
Első Szerva %66.2%
Nyert 1. Szerva73.4%
Nyert 2. Szerva38.5%
Ászok / Meccs2.6
Kettős Hibák / Meccs2.6
Hárított Bréklabdák54.5%
Kihasznált Bréklabdák30.9%
Nyert Fogadó Pontok42.1%
StatValue
Ászok / Meccs1.7
Kettős Hibák / Meccs5