Rafael Izquierdo Luque Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:07 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.1/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 561 |
O20.5 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 731 |
O19.5 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.5/10 | |
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.3/10 | |
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 367 |
O19.5 |
8.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
562 726 |
O18.5 |
9.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 266 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.6/10 | |
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
262 626 |
O20.5 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
7.4/10 | |
11:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 644 |
1 |
5.5/10 | |
10:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
743 666 |
|
||
11:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
|
||
11:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
|
Rafael Izquierdo Luque – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Rafael Izquierdo Luque egy 25 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 865. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 14 mérkőzést elemzett Rafael Izquierdo Luque részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (32) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% | 63.4% | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 61.5% | 61.5% | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 46.7% | 46.7% | 46.7% |
| Ászok / Meccs | 1.5 | 1.1 | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 | 3.3 | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% | 62.5% | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20% | 20% | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43% | 42.9% | 42.9% |
| Szerva Tartás % | 522% | 613.4% | 772% |
| Összes Nyert Pont | 93.1% | 93.9% | 93.9% |
| Stat. | Kemény (30) | Salak (2) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | - | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | - | 46.7% |
| Ászok / Meccs | 0.8 | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 | 6 |
| Hárított Bréklabdák | - | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.1% | 32% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 46.7% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.9% |
| Szerva Tartás % | 772% |
| Összes Nyert Pont | 93.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 46.7% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.9% |
| Szerva Tartás % | 613.4% |
| Összes Nyert Pont | 93.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 46.7% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43% |
| Szerva Tartás % | 522% |
| Összes Nyert Pont | 93.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 46.7% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32% |