Reilly Opelka Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 36 |
U30.5 |
8.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
735 667 |
O21.5 |
9/10 | |
20:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 661 |
O20.5 |
8.8/10 | |
18:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
U29.5 |
9.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:55 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
657 375 |
1 |
8/10 | |
21:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
U31.5 |
9.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:40 Lezárult |
| 2
3
|
|
|
2 |
6366 1677 |
2 |
10/10 | |
01:45 Lezárult |
| 0
3
|
|
|
1 |
1666 6111 |
1 |
1.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
10/10 | |
04:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
53 76 |
U32.5 |
9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
|
Reilly Opelka – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Reilly Opelka egy 28 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 70. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 10 mérkőzést elemzett Reilly Opelka részvételével, és több mint 70% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (48) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 70.7% | 71.5% | 64.7% |
| Nyert 1. Szerva | 81.5% | 80% | 79.1% |
| Nyert 2. Szerva | 56.3% | 57.2% | 51% |
| Ászok / Meccs | 21.2 | 20.9 | 16.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 | 4 | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 80% | 76.1% | 74.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7.3% | 8.8% | 7.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 26.8% | 27.6% | 28.8% |
| Szerva Tartás % | 74.1% | 73.5% | 69.2% |
| Összes Nyert Pont | 50.3% | 50.4% | 49.3% |
| Stat. | Kemény (31) | Salak (5) | Fű (12) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 66.8% | 59.7% | 61.6% |
| Nyert 1. Szerva | 80.1% | 73.8% | 78.6% |
| Nyert 2. Szerva | 52.8% | 46.4% | 49.3% |
| Ászok / Meccs | 18.3 | 13.2 | 13 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 | 6 | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 76.9% | 67.6% | 72.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7.4% | 13% | 6.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 28% | 30.7% | 30.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.7% |
| Nyert 1. Szerva | 79.1% |
| Nyert 2. Szerva | 51% |
| Ászok / Meccs | 16.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 74.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 28.8% |
| Szerva Tartás % | 69.2% |
| Összes Nyert Pont | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.5% |
| Nyert 1. Szerva | 80% |
| Nyert 2. Szerva | 57.2% |
| Ászok / Meccs | 20.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 76.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 8.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 27.6% |
| Szerva Tartás % | 73.5% |
| Összes Nyert Pont | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.7% |
| Nyert 1. Szerva | 81.5% |
| Nyert 2. Szerva | 56.3% |
| Ászok / Meccs | 21.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 80% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 26.8% |
| Szerva Tartás % | 74.1% |
| Összes Nyert Pont | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.8% |
| Nyert 1. Szerva | 80.1% |
| Nyert 2. Szerva | 52.8% |
| Ászok / Meccs | 18.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 76.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 28% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.7% |
| Nyert 1. Szerva | 73.8% |
| Nyert 2. Szerva | 46.4% |
| Ászok / Meccs | 13.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6 |
| Hárított Bréklabdák | 67.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13% |
| Nyert Fogadó Pontok | 30.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.6% |
| Nyert 1. Szerva | 78.6% |
| Nyert 2. Szerva | 49.3% |
| Ászok / Meccs | 13 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 72.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 6.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 30.2% |