Remy Bertola Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 634 |
O19.5 |
7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
U23.5 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
3.4/10 | |
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 734 |
1 |
3.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
4.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
15:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
64 76 |
2 |
2.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 36 |
O20.5 |
1.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
7.3/10 | |
13:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
467 635 |
1 |
8.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U25.5 |
6.7/10 | |
16:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
654 276 |
O20.5 |
6.1/10 | |
15:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
O20.5 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
1.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
3.9/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
667 735 |
1 |
5.9/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
5.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
564 726 |
O19.5 |
9.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
U27.5 |
9.9/10 |
Remy Bertola – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Remy Bertola egy 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 211. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 26 mérkőzést elemzett Remy Bertola részvételével, és több mint 80.8% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (78) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 60.5% | 61.9% | 61.7% |
| Nyert 1. Szerva | 65.2% | 68.2% | 71% |
| Nyert 2. Szerva | 42.7% | 47.9% | 48% |
| Ászok / Meccs | 2.1 | 3.9 | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 | 3.3 | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 64.5% | 63.1% | 61.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.1% | 21.2% | 22.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.3% | 38.9% | 38.8% |
| Szerva Tartás % | 56.3% | 60.5% | 74.7% |
| Összes Nyert Pont | 48.8% | 50% | 50.9% |
| Stat. | Kemény (35) | Salak (43) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.5% | 62% |
| Nyert 1. Szerva | 73.1% | 67.9% |
| Nyert 2. Szerva | 53% | 40.4% |
| Ászok / Meccs | 5.7 | 3.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 59.3% | 63.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.5% | 23.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.4% | 43.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.7% |
| Nyert 1. Szerva | 71% |
| Nyert 2. Szerva | 48% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 61.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.8% |
| Szerva Tartás % | 74.7% |
| Összes Nyert Pont | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.9% |
| Nyert 1. Szerva | 68.2% |
| Nyert 2. Szerva | 47.9% |
| Ászok / Meccs | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 63.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.9% |
| Szerva Tartás % | 60.5% |
| Összes Nyert Pont | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.5% |
| Nyert 1. Szerva | 65.2% |
| Nyert 2. Szerva | 42.7% |
| Ászok / Meccs | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 64.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.3% |
| Szerva Tartás % | 56.3% |
| Összes Nyert Pont | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.5% |
| Nyert 1. Szerva | 73.1% |
| Nyert 2. Szerva | 53% |
| Ászok / Meccs | 5.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 59.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62% |
| Nyert 1. Szerva | 67.9% |
| Nyert 2. Szerva | 40.4% |
| Ászok / Meccs | 3.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 63.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.3% |