1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Nakhon Pathom
  4. Renaldi Aqila A Salim
Renaldi Aqila A Salim

Renaldi Aqila A Salim Előrejelzések, Statisztikák és Forma

ID

Aktuális Forma

L
1 Elemzett Mérkőzések
100% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

01:44

Lezárult
TH
K. Samrej
ID
R. Salim
2
0
-10000
3300

1

-10000
67
25

1

-10000
4.7/10

Renaldi Aqila A Salim – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Renaldi Aqila A Salim AI-alapú algoritmusunk 1 mérkőzést elemzett Renaldi Aqila A Salim részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (14) Utolsó 52 Hét (14)
Első Szerva % 77.6% 75.9% 75.9%
Nyert 1. Szerva 68.6% 64% 64%
Nyert 2. Szerva 55.4% 54.9% 54.9%
Ászok / Meccs 4.7 3.6 3.6
Kettős Hibák / Meccs 1.5 1.2 1.2
Hárított Bréklabdák 51.5% 50.8% 50.8%
Kihasznált Bréklabdák 41.7% 33.6% 33.6%
Nyert Fogadó Pontok 43.1% 41.8% 41.8%
Szerva Tartás % 81.2% 72.2% 72.2%
Összes Nyert Pont 63.8% 59.5% 59.5%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (14)
Első Szerva % 75.9%
Nyert 1. Szerva 64%
Nyert 2. Szerva 54.9%
Ászok / Meccs 3.6
Kettős Hibák / Meccs 1.2
Hárított Bréklabdák 50.8%
Kihasznált Bréklabdák 33.6%
Nyert Fogadó Pontok 41.8%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (14) Utolsó 20 (14) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %75.9%
Nyert 1. Szerva64%
Nyert 2. Szerva54.9%
Ászok / Meccs3.6
Kettős Hibák / Meccs1.2
Hárított Bréklabdák50.8%
Kihasznált Bréklabdák33.6%
Nyert Fogadó Pontok41.8%
Szerva Tartás %72.2%
Összes Nyert Pont59.5%
StatValue
Első Szerva %75.9%
Nyert 1. Szerva64%
Nyert 2. Szerva54.9%
Ászok / Meccs3.6
Kettős Hibák / Meccs1.2
Hárított Bréklabdák50.8%
Kihasznált Bréklabdák33.6%
Nyert Fogadó Pontok41.8%
Szerva Tartás %72.2%
Összes Nyert Pont59.5%
StatValue
Első Szerva %77.6%
Nyert 1. Szerva68.6%
Nyert 2. Szerva55.4%
Ászok / Meccs4.7
Kettős Hibák / Meccs1.5
Hárított Bréklabdák51.5%
Kihasznált Bréklabdák41.7%
Nyert Fogadó Pontok43.1%
Szerva Tartás %81.2%
Összes Nyert Pont63.8%
Statisztikák by Surface
Kemény (14)
StatValue
Első Szerva %75.9%
Nyert 1. Szerva64%
Nyert 2. Szerva54.9%
Ászok / Meccs3.6
Kettős Hibák / Meccs1.2
Hárított Bréklabdák50.8%
Kihasznált Bréklabdák33.6%
Nyert Fogadó Pontok41.8%