Rinko Matsuda Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
726 561 |
1 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
656 274 |
O19.5 |
7.9/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
O19.5 |
7.5/10 | |
02:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2.7/10 | |
02:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
065 627 |
2 |
4.9/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
166 637 |
O20.5 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9.9/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
3.4/10 | |
03:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.7/10 | |
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
622 266 |
2 |
5.6/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 | |
04:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6/10 | |
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 564 |
1 |
5.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 561 |
O18.5 |
7.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
7.8/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 067 |
2 |
1/10 | |
03:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.8/10 |
Rinko Matsuda – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Rinko Matsuda AI-alapú algoritmusunk 22 mérkőzést elemzett Rinko Matsuda részvételével, és több mint 59.1% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (51) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | - | 54.2% |
| Nyert 1. Szerva | - | - | 62.1% |
| Nyert 2. Szerva | - | - | 34.7% |
| Ászok / Meccs | 1.3 | 1.5 | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 | 1.9 | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | - | - | 20% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | - | 5.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.4% | 48.3% | 46.5% |
| Szerva Tartás % | - | - | 1008.4% |
| Összes Nyert Pont | 108.1% | 105.5% | 96.4% |
| Stat. | Kemény (40) | Salak (7) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 59.7% | 46.7% |
| Nyert 1. Szerva | 59.5% | 66.7% |
| Nyert 2. Szerva | 40% | 29.2% |
| Ászok / Meccs | 1.2 | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 20% | 20% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10% | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.6% | 15.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 54.2% |
| Nyert 1. Szerva | 62.1% |
| Nyert 2. Szerva | 34.7% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 20% |
| Kihasznált Bréklabdák | 5.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.5% |
| Szerva Tartás % | 1008.4% |
| Összes Nyert Pont | 96.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.3% |
| Összes Nyert Pont | 105.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.4% |
| Összes Nyert Pont | 108.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.7% |
| Nyert 1. Szerva | 59.5% |
| Nyert 2. Szerva | 40% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 20% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 46.7% |
| Nyert 1. Szerva | 66.7% |
| Nyert 2. Szerva | 29.2% |
| Ászok / Meccs | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 20% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 15.8% |