Ruslan Tiukaev Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1026
Kor20
Aktuális Forma
L
L
L
L
L
5
Elemzett Mérkőzések
60%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
267 636 |
O19.5 |
8.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.3/10 | |
08:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
6.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Ruslan Tiukaev – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Ruslan Tiukaev egy 20 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 5 mérkőzést elemzett Ruslan Tiukaev részvételével, és több mint 60% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (27) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 67.7% | 64.4% | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | 56% | 61.7% | 61.7% |
| Nyert 2. Szerva | 37.5% | 34.6% | 34.6% |
| Ászok / Meccs | 1.8 | 1.7 | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.6 | 6.3 | 5.8 |
| Hárított Bréklabdák | 58.8% | 60% | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19% | 29.4% | 29.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.2% | 50.8% | 50.8% |
| Szerva Tartás % | 83.9% | 138.8% | 259.4% |
| Összes Nyert Pont | 44.1% | 51.5% | 51.5% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (17) | Salak (8) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 60% | 67.7% |
| Nyert 1. Szerva | 70.2% | 56% |
| Nyert 2. Szerva | 31.6% | 37.5% |
| Ászok / Meccs | 1.7 | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.4 | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% | 58.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 46.2% | 19% |
| Nyert Fogadó Pontok | 74.2% | 38.2% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (27)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | 61.7% |
| Nyert 2. Szerva | 34.6% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.8 |
| Hárított Bréklabdák | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.8% |
| Szerva Tartás % | 259.4% |
| Összes Nyert Pont | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | 61.7% |
| Nyert 2. Szerva | 34.6% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.3 |
| Hárított Bréklabdák | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.8% |
| Szerva Tartás % | 138.8% |
| Összes Nyert Pont | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.7% |
| Nyert 1. Szerva | 56% |
| Nyert 2. Szerva | 37.5% |
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.6 |
| Hárított Bréklabdák | 58.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.2% |
| Szerva Tartás % | 83.9% |
| Összes Nyert Pont | 44.1% |
Statisztikák by Surface
Kemény (17)
Salak (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60% |
| Nyert 1. Szerva | 70.2% |
| Nyert 2. Szerva | 31.6% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.4 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 46.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 74.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.7% |
| Nyert 1. Szerva | 56% |
| Nyert 2. Szerva | 37.5% |
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 58.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.2% |