Ryan Colby Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Következik |
| - |
|
|
? |
? |
|||
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
7.9/10 | |
11:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 636 |
O20.5 |
5.8/10 | |
18:07 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
562 726 |
O19.5 |
8.4/10 | |
15:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
7.4/10 | |
19:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:17 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 621 |
O20.5 |
4.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
647 266 |
O20.5 |
6.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
9.2/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
7.3/10 | |
10:09 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
3.2/10 | |
09:42 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
723 566 |
O19.5 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 743 |
O21.5 |
8.4/10 | |
21:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 466 |
2 |
4.5/10 | |
17:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 626 |
2 |
3.7/10 | |
19:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
3.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 646 |
O21.5 |
3.3/10 |
Ryan Colby – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Ryan Colby egy 22 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 24 mérkőzést elemzett Ryan Colby részvételével, és több mint 45.8% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (24) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 50.9% | 50.9% | 50.9% |
| Nyert 1. Szerva | 63.9% | 63.9% | 63.9% |
| Nyert 2. Szerva | 46.3% | 46.3% | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 1.8 | 1.7 | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 | 4 | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 57.9% | 57.9% | 57.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.9% | 26.9% | 26.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.4% | 42% | 42% |
| Szerva Tartás % | 242.9% | 381% | 381.6% |
| Összes Nyert Pont | 77.7% | 84.2% | 84.2% |
| Stat. | Kemény (8) | Salak (16) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 50.9% |
| Nyert 1. Szerva | - | 63.9% |
| Nyert 2. Szerva | - | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 1.4 | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | - | 57.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 26.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.7% | 40.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 50.9% |
| Nyert 1. Szerva | 63.9% |
| Nyert 2. Szerva | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 57.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42% |
| Szerva Tartás % | 381.6% |
| Összes Nyert Pont | 84.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 50.9% |
| Nyert 1. Szerva | 63.9% |
| Nyert 2. Szerva | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 57.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42% |
| Szerva Tartás % | 381% |
| Összes Nyert Pont | 84.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 50.9% |
| Nyert 1. Szerva | 63.9% |
| Nyert 2. Szerva | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 57.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.4% |
| Szerva Tartás % | 242.9% |
| Összes Nyert Pont | 77.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 50.9% |
| Nyert 1. Szerva | 63.9% |
| Nyert 2. Szerva | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 57.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.4% |