Sahaja Yamalapalli Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:09 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
O19.5 |
1.3/10 | |
09:37 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.8/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
U21.5 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.7/10 | |
15:11 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 166 |
2 |
4.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
9.6/10 | |
06:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.1/10 | |
04:00 Lezárult |
| 1
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
1.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
722 566 |
O20.5 |
6.6/10 | |
05:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.5/10 | |
04:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 625 |
O19.5 |
8.2/10 |
Sahaja Yamalapalli – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Sahaja Yamalapalli egy 24 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 16 mérkőzést elemzett Sahaja Yamalapalli részvételével, és több mint 68.8% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (44) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 73.8% | 63.3% |
| Nyert 1. Szerva | - | 46.3% | 55.9% |
| Nyert 2. Szerva | - | 41.5% | 43.9% |
| Ászok / Meccs | 1 | 1.1 | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 | 4.3 | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | - | 18.2% | 52.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 32.4% | 34.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.4% | 48.5% | 46.9% |
| Szerva Tartás % | - | 271.3% | 148.9% |
| Összes Nyert Pont | 101.1% | 83.6% | 69.3% |
| Stat. | Kemény (37) | Salak (5) | Fű (2) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.4% | - | 58.4% |
| Nyert 1. Szerva | 54.2% | - | 65.2% |
| Nyert 2. Szerva | 44.8% | - | 40.4% |
| Ászok / Meccs | 0.9 | 0.6 | 3.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 | 5.2 | 5.5 |
| Hárított Bréklabdák | 50.7% | - | 61.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.1% | - | 47.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.8% | - | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.3% |
| Nyert 1. Szerva | 55.9% |
| Nyert 2. Szerva | 43.9% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 52.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.9% |
| Szerva Tartás % | 148.9% |
| Összes Nyert Pont | 69.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.8% |
| Nyert 1. Szerva | 46.3% |
| Nyert 2. Szerva | 41.5% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 18.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.5% |
| Szerva Tartás % | 271.3% |
| Összes Nyert Pont | 83.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.4% |
| Összes Nyert Pont | 101.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | 54.2% |
| Nyert 2. Szerva | 44.8% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 50.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.2 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.4% |
| Nyert 1. Szerva | 65.2% |
| Nyert 2. Szerva | 40.4% |
| Ászok / Meccs | 3.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.5 |
| Hárított Bréklabdák | 61.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 47.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49% |