Samira De Stefano Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
O19.5 |
1/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
5/10 | |
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.5/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O19.5 |
7.5/10 | |
14:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 644 |
1 |
7.7/10 | |
09:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
732 566 |
2 |
8.1/10 | |
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 265 |
O20.5 |
4.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2/10 | |
12:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
263 646 |
O19.5 |
7/10 | |
12:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
732 566 |
2 |
4.7/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
9.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 722 |
1 |
8.9/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 560 |
O20.5 |
5.9/10 | |
08:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.8/10 |
Samira De Stefano – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Samira De Stefano egy 21 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 24 mérkőzést elemzett Samira De Stefano részvételével, és több mint 58.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (51) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 76.4% | 76.4% | 66.1% |
| Nyert 1. Szerva | 42.9% | 42.9% | 52.4% |
| Nyert 2. Szerva | 38.5% | 38.5% | 40% |
| Ászok / Meccs | 0.2 | 0.5 | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 | 1.8 | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% | 53.8% | 57.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.5% | 37.5% | 41.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.4% | 49% | 48.6% |
| Szerva Tartás % | 641.8% | 923.6% | 417.1% |
| Összes Nyert Pont | 94.9% | 93.2% | 82.3% |
| Stat. | Kemény (14) | Salak (37) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 66.7% | 65.9% |
| Nyert 1. Szerva | 51.7% | 52.8% |
| Nyert 2. Szerva | 31% | 44.6% |
| Ászok / Meccs | 0.6 | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 60% | 56% |
| Kihasznált Bréklabdák | 50% | 38.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.7% | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.1% |
| Nyert 1. Szerva | 52.4% |
| Nyert 2. Szerva | 40% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 57.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.6% |
| Szerva Tartás % | 417.1% |
| Összes Nyert Pont | 82.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 76.4% |
| Nyert 1. Szerva | 42.9% |
| Nyert 2. Szerva | 38.5% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49% |
| Szerva Tartás % | 923.6% |
| Összes Nyert Pont | 93.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 76.4% |
| Nyert 1. Szerva | 42.9% |
| Nyert 2. Szerva | 38.5% |
| Ászok / Meccs | 0.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.4% |
| Szerva Tartás % | 641.8% |
| Összes Nyert Pont | 94.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.7% |
| Nyert 1. Szerva | 51.7% |
| Nyert 2. Szerva | 31% |
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 50% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.9% |
| Nyert 1. Szerva | 52.8% |
| Nyert 2. Szerva | 44.6% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 56% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.7% |