Sasikumar Mukund Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 366 |
2 |
4.4/10 | |
01:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 643 |
O20.5 |
6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:55 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
U20.5 |
5.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
2.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
9.4/10 | |
05:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
576 752 |
1 |
3.5/10 | |
05:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
5.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 265 |
1 |
2.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 560 |
1 |
5.5/10 | |
07:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 654 |
1 |
6.8/10 |
Sasikumar Mukund – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Sasikumar Mukund egy 28 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 524. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 13 mérkőzést elemzett Sasikumar Mukund részvételével, és több mint 76.9% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (56) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.9% | 62.2% | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 69.5% | 68.9% | 65.2% |
| Nyert 2. Szerva | 60.3% | 53.1% | 55.6% |
| Ászok / Meccs | 3.8 | 4.1 | 5.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 | 2.2 | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 52.6% | 51.1% | 63.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 8.2% | 10.1% | 15.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.7% | 34.7% | 34.2% |
| Szerva Tartás % | 167% | 125.1% | 124.8% |
| Összes Nyert Pont | 72.5% | 65.7% | 58.9% |
| Stat. | Kemény (55) |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 65.2% |
| Nyert 2. Szerva | 55.6% |
| Ászok / Meccs | 5.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 63.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 65.2% |
| Nyert 2. Szerva | 55.6% |
| Ászok / Meccs | 5.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 63.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.2% |
| Szerva Tartás % | 124.8% |
| Összes Nyert Pont | 58.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 68.9% |
| Nyert 2. Szerva | 53.1% |
| Ászok / Meccs | 4.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 51.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.7% |
| Szerva Tartás % | 125.1% |
| Összes Nyert Pont | 65.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.9% |
| Nyert 1. Szerva | 69.5% |
| Nyert 2. Szerva | 60.3% |
| Ászok / Meccs | 3.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 52.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 8.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.7% |
| Szerva Tartás % | 167% |
| Összes Nyert Pont | 72.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 65.2% |
| Nyert 2. Szerva | 55.6% |
| Ászok / Meccs | 5.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 63.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.2% |