1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Singapore
  4. Shintaro Imai
Shintaro Imai

Shintaro Imai Előrejelzések, statisztikák és forma

JP
Ranglista#667
Kor32
Magasság5'10"
Súly163 lb
KézJobbkezes

Aktuális forma

L W W L L
6 Elemzett mérkőzések
33.3% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

03:00

Lezárult
KR
O. Chan-Yeong
JP
S. Imai
1
1
245
-357

2

-357
364
646

2

-357
5.8/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

02:00

Lezárult
AU
C. Ferguson
JP
S. Imai
2
1
200
-286

2

-286
43
66

2

-286
4.4/10

06:22

Lezárult
JP
K. Ogura
JP
S. Imai
0
2
350
-588

2

-588
34
66

2

-588
3.7/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

02:00

Lezárult
JP
L. Vithoontien
JP
S. Imai
0
2
163
-213

1

163
626
363

O21.5

-111
2.3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

04:35

Lezárult
JP
S. Imai
JP
H. Moriya
1
2
125
-154

1

125
646
263

1

125
3/10

08:00

Lezárult
RU
M. Zhukov
JP
S. Imai
0
2
-167
120

1

-167
66
43

1

-167
2/10

Shintaro Imai – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Shintaro Imai 32 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 667. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Shintaro Imai részvételével, és több mint 33.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (23)
Első szerva % 63.3% 63.4% 63.4%
Nyert 1. szerva 69.3% 69.6% 69.6%
Nyert 2. szerva 47% 54.2% 54.2%
Ászok / meccs 6.9 7.2 6.5
Kettős hibák / meccs 1.7 2 2.3
Hárított bréklabdák 70% 62.9% 62.9%
Kihasznált bréklabdák 27.3% 19.4% 19.4%
Nyert fogadópontok 42.8% 40.9% 40.9%
Szervatartás % 228.9% 167.7% 171.4%
Összes nyert pont 78.6% 66.8% 66.8%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (23)
Első szerva % 63.4%
Nyert 1. szerva 69.6%
Nyert 2. szerva 54.2%
Ászok / meccs 6.5
Kettős hibák / meccs 2.3
Hárított bréklabdák 62.9%
Kihasznált bréklabdák 19.4%
Nyert fogadópontok 40.9%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (23) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %63.4%
Nyert 1. szerva69.6%
Nyert 2. szerva54.2%
Ászok / meccs6.5
Kettős hibák / meccs2.3
Hárított bréklabdák62.9%
Kihasznált bréklabdák19.4%
Nyert fogadópontok40.9%
Szervatartás %171.4%
Összes nyert pont66.8%
StatValue
Első szerva %63.4%
Nyert 1. szerva69.6%
Nyert 2. szerva54.2%
Ászok / meccs7.2
Kettős hibák / meccs2
Hárított bréklabdák62.9%
Kihasznált bréklabdák19.4%
Nyert fogadópontok40.9%
Szervatartás %167.7%
Összes nyert pont66.8%
StatValue
Első szerva %63.3%
Nyert 1. szerva69.3%
Nyert 2. szerva47%
Ászok / meccs6.9
Kettős hibák / meccs1.7
Hárított bréklabdák70%
Kihasznált bréklabdák27.3%
Nyert fogadópontok42.8%
Szervatartás %228.9%
Összes nyert pont78.6%
Statisztikák by Surface
Kemény (23)
StatValue
Első szerva %63.4%
Nyert 1. szerva69.6%
Nyert 2. szerva54.2%
Ászok / meccs6.5
Kettős hibák / meccs2.3
Hárított bréklabdák62.9%
Kihasznált bréklabdák19.4%
Nyert fogadópontok40.9%