Sorana Cirstea Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
641 366 |
O17.5 |
8.6/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 263 |
O18.5 |
7.7/10 | |
05:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 642 |
O18.5 |
8.7/10 | |
14:55 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
6.4/10 | |
12:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
162 636 |
2 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
6.5/10 | |
12:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U25.5 |
7.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 632 |
O18.5 |
8.6/10 | |
15:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
263 626 |
2 |
8.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:35 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 641 |
O17.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O18.5 |
5.9/10 | |
20:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O17.5 |
7.7/10 | |
14:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U28.5 |
8.8/10 | |
22:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U28.5 |
8.9/10 | |
20:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 637 |
O18.5 |
8.4/10 | |
19:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
U27.5 |
8.7/10 | |
14:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U28.5 |
6.6/10 |
Sorana Cirstea – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Sorana Cirstea egy 35 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 27. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 31 mérkőzést elemzett Sorana Cirstea részvételével, és több mint 77.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (65) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 66% | 67.8% | 64% |
| Nyert 1. Szerva | 67% | 66.9% | 67.9% |
| Nyert 2. Szerva | 51.2% | 51.8% | 49.8% |
| Ászok / Meccs | 3.2 | 4.6 | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 | 1.6 | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 50% | 57.2% | 55.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.4% | 35.7% | 38.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.5% | 42.2% | 44.5% |
| Szerva Tartás % | 61.6% | 62% | 61.4% |
| Összes Nyert Pont | 52.3% | 52% | 52.8% |
| Stat. | Kemény (48) | Salak (15) | Fű (2) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 64% | 65% | 58.5% |
| Nyert 1. Szerva | 67.5% | 68.6% | 74.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49.7% | 52.6% | 37.5% |
| Ászok / Meccs | 4.9 | 2.9 | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 | 1 | 7 |
| Hárított Bréklabdák | 58.1% | 48.1% | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.8% | 39.4% | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.6% | 45.9% | 30.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64% |
| Nyert 1. Szerva | 67.9% |
| Nyert 2. Szerva | 49.8% |
| Ászok / Meccs | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 55.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.5% |
| Szerva Tartás % | 61.4% |
| Összes Nyert Pont | 52.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.8% |
| Nyert 1. Szerva | 66.9% |
| Nyert 2. Szerva | 51.8% |
| Ászok / Meccs | 4.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.2% |
| Szerva Tartás % | 62% |
| Összes Nyert Pont | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66% |
| Nyert 1. Szerva | 67% |
| Nyert 2. Szerva | 51.2% |
| Ászok / Meccs | 3.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.5% |
| Szerva Tartás % | 61.6% |
| Összes Nyert Pont | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64% |
| Nyert 1. Szerva | 67.5% |
| Nyert 2. Szerva | 49.7% |
| Ászok / Meccs | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 58.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65% |
| Nyert 1. Szerva | 68.6% |
| Nyert 2. Szerva | 52.6% |
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1 |
| Hárított Bréklabdák | 48.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.5% |
| Nyert 1. Szerva | 74.7% |
| Nyert 2. Szerva | 37.5% |
| Ászok / Meccs | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7 |
| Hárított Bréklabdák | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 30.8% |